Чеська компанія постачає в Україну безпілотні наземні машини Trail-Blazer: в чому їх особливість

Підпишись на нас:

У січні 2024 року чеська компанія «Ісоліт-Браво» безкоштовно передала 1-й окремій танковій бригаді ЗСУ вісім безпілотних наземних машин (БПМ) під назвою «Трейл-Блейзери», ще чотири готуються до передачі.

Подробиці

Isolit-Bravo, чеська компанія, заснована в 1992 році, виділяється в оборонному секторі розробкою передових технологій, зокрема безпілотних наземних транспортних засобів (UGV), таких як “Trail-Blazer”. Розроблені для військових і матеріально-технічних завдань, ці UGV використовуються для транспортування матеріалів і евакуації поранених у бойових умовах. Компанія, яка також виробляє продукцію для автомобільної промисловості, медичні інструменти та побутову техніку, нещодавно отримала визнання за свою підтримку Україні, надавши ці UGV для допомоги збройним силам.

Оснащені електричними технологіями та дистанційним керуванням, «Trail-Blazers» Isolit-Bravo пропонують виняткові експлуатаційні можливості в бойових умовах. Ці безшумні UGV з чудовою автономністю до 32 км, швидкістю від 4 до 8 км/год і вантажопідйомністю 350 кг призначені для військових і матеріально-технічних завдань, включаючи транспортування матеріалів і евакуацію поранених.

Окрім ролі постачальника для автомобільної промисловості та інших секторів, «Ізоліт-Браво» активно бере участь у гуманітарних ініціативах. Компанія не лише передала ці машини українській армії, але й продовжує розробку нових версій своєї продукції, включаючи менші UGV та броньовані версії, щоб задовольнити специфічні потреби польових операцій.

Компанія, в якій працює велика кількість людей, у тому числі українців, відіграє вирішальну роль у інноваційній та військовій підтримці. Її внесок у сектор оборони та безпеки є яскравим прикладом того, як технології та техніка можуть бути використані для гуманітарних цілей та захисту збройних сил.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: