Угорщина отримала найсучасніші у світі танки Leopard

Підпишись на нас:

Угорщина зробила значний військовий крок вперед з доставкою танків Leopard 2A7 в місто Тата, яке розташоване на північному заході країни. Міністр оборони Крістоф Шалай-Бобровницький оголосив у соціальних мережах, що ці танки, які часто називають «перлиною» військової модернізації Угорщини, були доставлені до 1-ї бронетанкової бригади «Klapka György».

Подробиці

Leopard 2А7HU, який вважається одним із найсучасніших танків у світі, є ключовим елементом оборонної стратегії Угорщини, забезпечуючи посилене стримування на полі бою. 10 січня було передано три таких танки, в результаті чого загальна кількість танків у бригаді досягла восьми. Однак це лише частина амбітного плану Угорщини, яка передбачає загалом сорок чотири танки Leopard 2A7HU до 2028 року. Програма також включає п’ять тягачів Wisent 2HU і три мостові бойові машини Leguan 2HU.

Танки Leopard 2A7HU є частиною модернізації Угорщини в рамках Програми оборонного та військового розвитку. Ці транспортні засоби представляють собою нову технологічну еру і вимагають безпрецедентного підходу з боку угорських військових. Попереднє надходження танків Leopard 2A4HU у 2020 році стало кроком у підготовці сил до цієї передової техніки.

В озброєнні Leopard 2A7HU домінує 120-мм гладкоствольна гармата L55, здатна вести вогонь з високою точністю на великі відстані. Також він оснащений кулеметом калібру 12,7 мм, гранатометом калібру 40 мм і спареним з ним кулеметом калібру 7,62 мм. Така комбінація озброєнь забезпечує Leopard 2A7HU вражаючою вогневою міццю проти різних цілей, включаючи бронетехніку та укріплені позиції.

Що стосується захисту, Leopard 2A7HU оснащений універсальною бронею, ефективною проти сучасних загроз, включаючи протитанкову керовану зброю (ПТУР) і реактивні гранати (РПГ). Ця вдосконалена броня забезпечує оптимальний захист екіпажу від протитанкової зброї та інших снарядів.

Leopard 2A7HU важить приблизно 64 500 кг, що дозволяє йому зберігати високу мобільність на полі бою. Він може розвивати максимальну швидкість 70 км/год, що робить його швидким і спритним, незважаючи на розмір і вагу. Його робочий запас ходу становить 450 км, що забезпечує відмінні експлуатаційні можливості на великих відстанях без частих дозаправок.

Цей танк також оснащений різними технологічними пристосуваннями для підвищення його продуктивності та комфорту екіпажу. Він має колективну NRBC (ядерну, радіологічну, біологічну та хімічну) систему, попередній підігрів блоку живлення, обігрів відділення екіпажу, систему пожежогасіння, електричні трюмні насоси, тепловізійну систему, допоміжну силову установку, систему охолодження відділення екіпажу та панорамний приціл для командира. Ці особливості підвищують живучість танка та покращують обстановку та комфорт екіпажу.

Завдяки довжині 10,97 м, ширині 3,81 м і висоті 3,64 м, а також екіпажу з чотирьох осіб Leopard 2A7HU створений як потужна й універсальна бойова платформа, здатна протистояти різноманітним викликам на сучасному полі бою.

Галузеві звіти підкреслюють міцну конструкцію Leopard 2A7HU, яка має посилене днище, передню частину та дах, що робить його стійким до саморобних вибухових пристроїв, протитанкових мін, запалювальних рідин, таких як напалм, і оснащений покращеною автоматичною системою пожежогасіння. Це придбання є важливим компонентом зміцнення оборони Угорщини, підкреслюючи прихильність країни модернізувати свій військовий потенціал.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: