Китай працює над гусеничним наземним безпілотником для проведення військових дій в містах

Підпишись на нас:

Сухопутні сили Народно-визвольної армії нещодавно продемонстрували свій останній технологічний прогрес – гусеничний безпілотний наземний транспортний засіб, розроблений для міських операцій.

Подробиці

У серії рекламних матеріалів військові розкрили можливості цього інноваційного робота.

На опублікованих зображеннях видно військовий підрозділ, який просувається по місту, а попереду йде гусеничний робот. Роботизований автомобіль оснащений штурмовою гвинтівкою QBZ-95 «буллпап», що вказує на його потенційну роль у бойових сценаріях.

Робот має звичний дизайн і використовує гусеничну платформу для мобільності. Крім того, він оснащений передовими датчиками для багатоканальної оптичної розвідки.

Хоча точний статус робота, незалежно від того, чи є він уже на службі, чи є частиною рекламного контенту для китайських військових, залишається нерозкритим, його представлення знаменує прагнення Китаю модернізувати свої сили оборони та бути в курсі розвитку тактики сучасної війни.

Рух Китаю щодо розробки такої технології узгоджується з його зусиллями адаптуватися та вивчити досвід глобальних військових конфліктів, включаючи триваючу війну в Україні з Росією, де безпілотники та передова робототехніка відіграють ключову роль.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: