Прорив у комунікаційних можливостях: армія США тестує систему бездротового зв’язку для евакуаційних машин M88A2

Підпишись на нас:

У січні 2024 року армія США оголосила про прорив у комунікаційних можливостях бронетехніки. Зокрема, система бездротового зв’язку Axnes PNG (WICS) буде перевірена на броньованих евакуаційних машинах M88A2.

Подробиці

Угода передбачає оснащення 105 евакуаційних машин M88A2 PNG WICS для підвищення рівня безпеки та обізнаності про персонал під час критично важливих евакуаційних місій. Ця система відрізняється інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом і повнодуплексним голосовим зв’язком у реальному часі, що дозволяє користувачам ефективно спілкуватися, залишаючи руки вільними для виконання інших завдань.

Евакуаційні машини M88A2 «Геркулес», створені на базі танка «Абрамс» і призначені для підйому транспортних засобів вагою до 70 тонн, є центральними для цієї технологічної модернізації. Ця ініціатива спрямована не лише на покращення комунікації, а й на підвищення оперативних можливостей у складних умовах. Система бездротового внутрішнього зв’язку пропонує розширену інтеграцію з радіостанціями та системами внутрішнього зв’язку, технологію шумозаглушення, надвисоку частоту з надійним діапазоном і безпечний зв’язок із передовими стандартами шифрування. Крім того, вона забезпечує понад 10 годин автономної роботи при безперервному використанні (30 годин у режимі очікування).

Ця ініціатива є частиною ширших зусиль армії США з модернізації свого обладнання та можливостей. Інтеграція передових систем зв’язку, таких як PNG WICS, у бронетехніку відображає зростаючу тенденцію у військових технологіях до більшої автоматизації та використання складної електроніки. Дане оновлення очевидне не лише для систем зв’язку, але й в інших аспектах військових технологій, таких як безпілотні системи, удосконалені засоби спостереження та засоби електронної боротьби.

M88A2 — це броньована евакуаційна машина, розроблена та виготовлена ​​в Сполучених Штатах і використовується в кількох країнах, включаючи Австралію, Бахрейн, Єгипет, Кувейт, Польщу, Таїланд і Сполучені Штати. Вона важить приблизно 63 050 кг і оснащена захистом від снарядів калібру 30 мм і осколків снарядів калібру 152 мм. Вона також має додаткову броню для посиленого захисту.

Що стосується озброєння, то M88A2 оснащена 12,7-мм кулеметом. Що стосується продуктивності, вона може розвивати максимальну швидкість 48 км/год на дорозі та має максимальний запас ходу 480 км, що дозволяє їй успішно виконувати місії з відновлення в різних середовищах.

Що стосується бойового обладнання, то M88A2 оснащена системою ядерного, біологічного та хімічного захисту (NBC), двома лебідками, допоміжною силовою установкою та різними інструментами для відновлення, що робить її важливим активом для операцій з відновлення на полі бою. Вона розрахована на розміщення екіпажу з трьох осіб, а її розміри становлять 8,58 метра в довжину, 3,67 метра в ширину і 3,22 метра у висоту, що дозволяє їй переміщатися в обмеженому просторі, забезпечуючи ефективну можливість відновлення.

Прийняття таких систем підвищує ефективність і безпеку військових операцій, забезпечуючи кращу координацію, пришвидшення прийняття рішень і кращу обізнаність про ситуацію. По мірі того, як поле бою розвивається, армія США, як і багато інших військових сил у всьому світі, постійно прагне використовувати технологічні досягнення для підтримки стратегічної переваги.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: