Milrem Robotics демонструє культовий наземний безпілотник THEMIS

Підпишись на нас:

На виставці UMEX 2024 в Абу-Дабі, присвяченій безпілотним системам і передовим технологіям, продемонстрували безпілотний наземний транспортний засіб (UGV) під назвою THeMIS.

Подробиці

Ця багатофункціональна роботизована наземна система була розроблена компанією Milrem Robotics, європейським лідером у сфері робототехніки та автономних систем. THeMIS призначений для надання прямої вогневої підтримки маневровим силам і діє як «примножувач сили взаємодії», тим самим підвищуючи безпечну відстань для захисту і виживання піхотинців.

UGV THEMIS

UMEX (Unmanned Systems Exhibition & Conference) 2024 — провідна подія в регіоні Близького Сходу. Це шоста виставка та конференція є унікальною на Близькому Сході. UMEX 2024, що проводиться в Абу-Дабі, є важливим місцем зустрічі для виробників, операторів і професіоналів у секторі безпілотних систем.

Ця подія пропонує унікальну платформу для відкриття та використання глобальних комерційних можливостей у секторі безпілотних систем. Завдяки виділеній і розширеній комерційній зоні UMEX 2024 чудово ілюструє величезний потенціал цього сектору.

Технічно THeMIS має 247 см у довжину, 204 см у ширину та 117 см у висоту, важить 1630 кг і може перевозити максимальне корисне навантаження 1200 кг. Він здатний долати схили висотою до 60% і бічні схили до 30%, маючи кліренс 60 см і тягове зусилля 15 000 Н. Цей автомобіль може долати перешкоди висотою до 90 см і розвивати максимальну швидкість 20 км/год, з буксирною здатністю до 80 км/год. Він працює або з дизельним двигуном і електричним генератором, або зі свинцево-кислотним або літій-іонним акумулятором, пропонуючи до 15 годин роботи в гібридному режимі та до 1,5 годин в електричному режимі. Радіус прямої видимості – до 1,5 км.

Доступні варіанти кольорів для THEMIS включають військовий зелений і військовий пустельний. Що стосується комунікаційних можливостей, він оснащений 2,4 ГГц MIMO Mesh IP-радіо з шифруванням AES256 і підтримкою стрибків частоти. Для виявлення та спостереження Themis використовує LiDAR та камери 1080p, доповнені світлодіодним освітленням.

THeMIS розроблений відповідно до стандарту STANAG 3542, що робить його придатним для транспортування по повітрю. Універсальність цього UGV і розширені можливості роблять його ідеальною платформою для різноманітних військових і безпекових застосувань, пропонуючи потужне поєднання мобільності, вантажопідйомності та передових технологій для польових операцій.

THeMIS виділяється як передова роботизована наземна платформа, здатна адаптуватися до різних ролей у найскладніших умовах, підкреслюючи постійну еволюцію робототехніки та автономності у сфері оборони та безпеки. Його презентація на виставці UMEX 2024 не дивує, оскільки цей UGV вже деякий час займає помітну позицію на виставках.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: