Німеччина збільшить військову допомогу Україні у 2024 році: танки, системи ППО та боєприпаси

Підпишись на нас:

У важливій заяві, зробленій під час конференції Visio 23 січня 2024 року, міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус оголосив про непохитну підтримку Німеччиною України протягом 2024 року у відповідь на російське вторгнення, яке почалося 24 лютого 2022 року. Підтримка включає великий список військової допомоги, спрямованої на зміцнення обороноздатності України проти російської агресії, що триває.

Подробиці

Пакет військової допомоги від Німеччини має включати:

 • передові зенітні ракетні комплекси IRIS-T SLM;
 • самохідні зенітні установки «Гепард»;
 • 80 шт танків «Леопард» 1А5 додаткові артилерійські боєприпаси.

Ці заходи мають вирішальне значення для підвищення спроможності українських Збройних Сил, щоб вони могли ефективно проводити мобільні операції. Пісторіус наголосив на важливості цієї підтримки під час відеоконференції з колегами з Контактної групи з питань оборони України, міжнародної коаліції, яка займається координацією допомоги Україні.

Розмірковуючи про внесок Німеччини з початку війни, Пісторіус підкреслив, що Німеччина вже поставила системи протиповітряної оборони та ППО на суму понад 2,2 мільярда євро. Крім того, Німеччина у співпраці з Францією очолила нову коаліцію, зосереджену на інтегрованій протиповітряній та протиракетній обороні, що стало значним кроком у міжнародній оборонній співпраці. У грудні минулого року в Берліні відбулася координаційна конференція, яку спільно ініціювали Німеччина та Франція, за участі понад 20 партнерів і союзників, що підкреслило широку міжнародну підтримку України.

Зобов’язання Німеччини виходять за межі ППО; нація відіграє ключову роль у різноманітних коаліціях, що включають артилерію, морську безпеку, розмінування, інформаційні технології, бойові броньовані машини та безпілотники. Пісторіус повідомив, що Німеччина нарощує свою підтримку, постійно перевозячи військову техніку, включаючи бойові броньовані машини, безпілотники, системи захисту безпілотників і 100 транспортних засобів матеріально-технічного забезпечення, які прямують до України через логістичний центр у Польщі.

Міністр запевнив, що поставки додаткових боєприпасів розпочнуться одразу після виробництва, визнаючи проблеми з можливостями галузі для задоволення попиту. Запланована підтримка на 2024 рік також включає додаткові:

 • ракетні комплекси ППО IRIS-T SLM;
 • артилерійські системи з боєкомплектом понад 230 тис. пострілів;
 • бронетранспортери;
 • інженерні танки;
 • мостоукладальні танки;
 • 450 захищених машин;
 • системи розмінування;
 • безпілотники;
 • радіолокаційні системи та системи розвідки.

Розширена військова допомога Німеччини Україні у 2024 році є серйозною спробою підтримати захист країни від російської агресії, підкреслюючи солідарність міжнародної спільноти та відданість суверенітету та територіальній цілісності України.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: