Армія Ізраїлю вперше використовує легку броньовану машину Flyer 72 Be’eri: протитанкові ракети і дистанційна система озброєння

Підпишись на нас:

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) нещодавно ввела в експлуатацію нову броньовану легку тактичну машину під назвою «Be’eri», розроблену відповідно до конкретних вимог операцій у Газі.

Подробиці

Автомобіль є адаптацією моделі наземної мобільної броньованої легкої ударної машини Flyer 72 Armored Light Strike Vehicle (ALSV), розробленої General Dynamics Flyer Defense у Сполучених Штатах і використовується Командуванням спеціальних операцій США (USSOCOM).

Перша партія броньованих джипів, включаючи Flyer 72 Be’eri ALSV, прибула до Ізраїлю 19 жовтня 2023 року. Ця доставка була частиною великомасштабної закупівельної операції під керівництвом Директорату з виробництва та закупівель Міністерства оборони Ізраїлю (DOPP) і Місії закупівель США. Джерела не вказують точну кількість транспортних засобів, отриманих у цій партії, але закупівлі охоплюють широкий спектр спеціалізованих транспортних засобів, і сотні цих транспортних засобів уже доставлені ЦАХАЛу, а ще кілька сотень прямують до Ізраїлю.

«Беері» було названо на честь кібуцу Беері, ізраїльської громади, яка зазнала нападів під час конфліктів з ХАМАС. Машина призначена для роботи в складних бойових умовах і на різноманітній місцевості, характерній для регіону Газа.

Конструкція Be’eri включає центральне положення для водія, спрямоване на покращення маневреності та орієнтації. Машина допускає установку кулеметів з обох боків від водія, що підвищує наступальну здатність. Він розвиває максимальну швидкість 150 км/год і підтримує крейсерську швидкість 100 км/год на бездоріжжі.

Технічні характеристики Be’eri включають високий кліренс і незалежну підвіску, що дозволяє транспортному засобу долати різні перешкоди, такі як руїни і піщані ділянки. Амортизатори на кожному колесі можна заправляти, що забезпечує адаптацію до різних місцевостей і ситуацій.

Be’eri має вантажопідйомність понад 2500 кг і може перевозити до дев’яти солдатів. Він обладнаний для швидкої дії після розгортання з повітря та може бути озброєний кулеметами калібру до 12,7 мм і автоматичною гарматою калібру до 30 мм. Він також може бути оснащений загальною дистанційно керованою збройовою станцією Kongsberg (CROWS II), озброєною одним кулеметом калібру .50, пусковою станцією протитанкових ракет Javelin і чотирма протитанковими ракетами M72 LAW.

ЦАХАЛ почав отримувати джипи Be’eri наприкінці 2023 року, інтегрувавши їх у свої операції. Завдяки своїй модульній конструкції автомобіль розроблений для адаптації до різноманітних оперативних потреб, що забезпечує нові тактичні можливості для військових операцій у складних умовах.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: