Цього разу без участі Subaru: розкрито подробиці про нове «заряджене» купе Toyota GR86

Підпишись на нас:

Компанії Toyota і Subaru є давніми партнерами, які обмінюються одна з одною платформами і технологіями. Одним із прикладів цієї співпраці є проект моделей Toyota GT86 (GR86) і Subaru BRZ, які являють собою фактично однакові машини, що відрізняються лише дизайном і налаштуваннями шасі.

Подробиці

Згідно зі свіжими даними, що надійшли з Японії, в новому поколінні Toyota GR86 позбудеться “кайданів” Subaru, оскільки буде цілком і повністю розроблено силами інженерів “Тойоти”.

Як пише інсайдерське видання “BestCarWeb”, яке підготувало перші рендери новинки, третя генерація знаменитого “тойотівського” купе з’явиться у 2025 році. У машини буде власний двигун, який раніше дістався моделям GR Yaris і GR Corolla.

Цього разу без Subaru: розкрито подробиці про новий Toyota GR86

Йдеться про 1,6-літровий рядний турбомотор, що працює з електричним мотором. Вихідна потужність силової установки здатна перевищити позначку в 300 кінських сил. Поєднуватися їй належить як з механічною, так і автоматичною коробками передач.

Довжина нового Toyota GR86 має становити 4400 мм, ширина – 1800 мм, а висота – 1300 мм. Відстань між осями купе дорівнюватиме 2,6-метрам.

Цього разу без Subaru: розкрито подробиці про новий Toyota GR86

В Японії очікують, що за майбутню генерацію GR86 дилери Toyota проситимуть від 4 до 4,5 мільйона єн, що в перерахунку на українську валюту сьогодні становить приблизно 741 000 – 834 000 грн відповідно.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: