DS показала, який вигляд матиме найдорожчий французький кросовер

Підпишись на нас:

Французька автомобільна марка DS, яка розірвала стосунки з Citroen 2014 року і стала самостійним преміальним брендом, зараз належить концерну Stellantis, який активними зусиллями збирається зробити її популярною. Поки що це виходить не те що б дуже успішно. Компанія залишається нішевим продуктом, що має певний попит в основному у Франції.

Подробиці

Вирішити цю проблему покликаний майбутній флагманський кросовер, який отримає індекс DS 8. Який вигляд він матиме показали на неофіційних рендерах.

Комп’ютерною візуалізацією найдорожчого французького “паркетника” поділилися автомобільні художники, які працюють на місцеве видання “L’argus”.

Як можна помітити з викладених у відкритий доступ картинок, машині дістанеться великий кузов із закосом під крос-купе, який місцями копіює концепт-кар Aero Sport Lounge зразка 2022 року.

Найдорожчий французький кросовер матиме такий вигляд: перші зображення DS 8

Спереду DS 8 обзаведеться широкою радіаторною решіткою і незвичайним малюнком світлодіодних денних ходових вогнів, який буде ніби “витікати” з головної оптики.

Крім того, флагманський “паркетник” має отримати рельєфні боковини, приховані в кузові дверні ручки і бумерангоподібні ліхтарі позаду.

Машина буде побудована на платформі STLA M (Medium) наступного покоління і отримає електромотори потужністю 390 кінських сил. Ємності тягової батареї кросовера має виявитися достатньо для того, щоб проїжджати без підзарядки до 700 кілометрів (за циклом WLTP).

Прем’єра DS 8 відбудеться цієї осені, а в дилерські центри кросовер надійде на початку 2025 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: