Турецька компанія Aselsan представила гібридні системи ППО Gürz: 35-міліметрова гармата та чотири ракети

Підпишись на нас:

На Всесвітній оборонній виставці (WDS) 2024 турецька компанія Aselsan демонструє свою останню інновацію в технологіях ППО: систему ППО Gürz.

Подробиці

Ця передова система, встановлена ​​на платформі вантажівки Anadolu Isuzu Seyit 8×8, являє собою стрибок вперед у можливостях і гнучкості рішень ППО.

Система Gürz об’єднує величезний арсенал протидії різним видам загроз, включаючи 35-міліметрову гармату та чотири ракети протиповітряної оборони BOZDOĞAN або GÖKDOĞAN, що дозволяє забезпечити універсальну відповідь на повітряні загрози. Ключовим елементом його роботи є радар управління вогнем у поєднанні з 4-матричним радаром з активною електронно сканованою решіткою (AESA), що покращує можливості виявлення цілей і відстеження.

Архітектура протиповітряної оборони Туреччини традиційно базується на окремих системах захисту на малих висотах, включаючи пошуковий радар MAR на AIC або HİSAR-A та радари управління вогнем на машинах Korkut. Нова гібридна система Aselsan об’єднує ці можливості на єдиній платформі, пропонуючи як пошук, так і радари керування вогнем. Ця інтеграція забезпечує повне перекриття на кількох рівнях захисту, якими раніше керували системи Hisar-A та Korkut окремо.

Впровадження уніфікованої платформи гібридної системи протиповітряної оборони не тільки спрощує операційну структуру, але й підвищує мобільність і швидкість розгортання, критично важливу для захисту життєво важливих районів і конвоїв. Охоплюючи кілька рівнів захисту одночасно, інновація Aselsan пропонує стратегічну перевагу в сучасній протиповітряній обороні, підкреслюючи швидке реагування та адаптивність у нестабільному середовищі безпеки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: