Kia представила на WDS 2024 військовий всюдихід на водневому двигуні 4X4: запас ходу 480 км

Підпишись на нас:

На Всесвітній оборонній виставці (WDS) 2024, компанія Kia представляє свою останню інновацію — всюдихід (ATV) з водневим двигуном 4X4. Цей автомобіль є свідченням відданості Kia екологічним рішенням для мобільності, особливо в секторах оборони та безпеки, підкреслюючи роль компанії в розробці екологічних технологій для вимогливих робочих середовищ.

Подробиці

На даний момент цей автомобіль за тимчасовим позначенням є квадроциклом і розроблений він, щоб показувати дивовижні результати на пересіченій місцевості. Він має 5,0 метрів у довжину, 1,9 метра в ширину та 1,9 метра у висоту, що забезпечує значну стабільність і присутність у різних ландшафтах. Колісна база становить 2895 мм, що сприяє його маневреності.

Обладнаний для виняткової продуктивності, квадроцикл пропонує запас ходу до 480 кілометрів завдяки баку паливних елементів потужністю 90 кВт і баку для водню на 6,3 кг. Інтеграція двигуна 90 кВт/200 Нм і батареї ємністю 1,56 кВт-год поєднує в собі потужність і екологічність. Він здатний долати схили крутістю до 60% і цей автомобіль доводить свою адаптивність, а також стійкість до складних умов експлуатації.

Крім силового агрегату, квадроцикл розроблений з урахуванням практичності, має дорожній просвіт 220 мм, щоб легко пересуватися по пересіченій місцевості. Його споряджена вага 2500 кг і повна вага 3250 кг відображають баланс між міцністю та ефективністю продуктивності. Автомобіль також може похвалитися радіусом повороту 6,5 метрів, кутом підйому 30° та кутом з’їзду 25°, що підвищує його маневреність та експлуатаційну ефективність.

Презентація Kia квадроцикла з водневим двигуном на виставці WDS 2024 підкреслює відданість компанії інноваційним військовим і оборонним мобільним рішенням. Ця ініціатива знаменує собою значний крок у напрямку мінімізації вуглецевого сліду військових операцій, демонструючи прагнення Kia поєднати високопродуктивні технології з екологічністю в оборонному секторі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: