Представлений універсальний наземний безпілотник MV-4 для ефективного знешкодження різних боєприпасів

Підпишись на нас:

На Всесвітній оборонній виставці 2024 компанія DOK-ING представляє MV-4, роботизовану систему для знешкодження боєприпасів (EOD), яка відома своєю універсальністю та ефективністю в польових умовах. Завдяки перевіреним можливостям розмінування та EOD у реальних бойових ситуаціях, MV-4 виділяється як єдина система у своїй категорії, яка забезпечує такі результати.

Подробиці

MV-4 вирізняється своєю здатністю протистояти детонації від протипіхотних (ПМ) мін і боєприпасів, що не вибухнули завдяки своїй міцній конструкції та низькому профілю. Він також може протистояти вибухам протитанкових (ПТ) мін, забезпечуючи повний захист від загроз на полі бою.

Завдяки радіусу дії до 1500 метрів і можливостям дистанційного керування MV-4 забезпечує максимальну робочу гнучкість. Його передні та задні змінні інструменти дозволяють швидко адаптуватися до різноманітних місій з розмінування та знешкодження боєприпасів.

Система «МВ-4» призначена для роботи вдень і вночі, з освітлювальним обладнанням, камерами слабкого освітлення та ІЧ-системою. Його повний захист корпусу з Hardox 450 забезпечує максимальну довговічність у польових умовах, а його мобільність на дорозі та поза нею полегшують низькопрофільні гусениці та гумові накладки.

MV-4 має висувні важелі та лебідку, що покращує його здатність працювати в складних умовах. Крім того, його розширені можливості знешкодження боєприпасів, такі як: маніпуляції з боєприпасом, розрізання та нейтралізація пристрою, роблять його універсальним інструментом для різноманітних місій у полі.

MV-4 підходить для цілого ряду застосувань, включаючи механічну підготовку землі, розмінування, місії розвідки та спостереження. Завдяки своїй інженерній концепції, орієнтованій на завдання, MV-4 може бути оснащений різними інструментами для задоволення конкретних вимог місії.

DOK-ING, провідний інженерний центр, що спеціалізується на важкій робототехніці та автономних системах, має штаб-квартиру в Загребі, Хорватія, а його діяльність охоплює Північну Америку, Африку та Азію. Маючи понад 30 років досвіду в розробці інноваційних рішень для різноманітних галузей промисловості, DOK-ING заслужила міжнародне визнання за свій новаторський підхід, отримавши численні нагороди за внесок у промислові інновації та технології.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: