Новий компактний кросовер Toyota зробили схожим на дорогий Lexus

Підпишись на нас:

Появу компактного кросовера Toyota Corolla Cross, побудованого на архітектурі легкового седана “Королла”, датовано 2020-м роком. Відтоді машина вийшла на безліч ринків збуту і зараз представлена і в Україні.

Подробиці

Напередодні автомобіль пережив оновлення у версії для ринку Південно-Східної Азії, з яким машина отримала невеликі зміни в дизайні, що зробили її схожою на Lexus.

Основні зміни в реформованому кросовері для південноазіатських країн відбулися спереду. “Паркетнику” дісталася інтегрована в бампер стільникова радіаторна решітка, що повторює рішення нової генерації Lexus RX.

Новий компактний кросовер Toyota отримав "обличчя" Lexus

Фари машини, як і задні ліхтарі, не змінилися, але тепер мають інше світлодіодне наповнення, а список кольорів кузова поповнився новими відтінками.

На вибір покупців буде запропоновано одразу два варіанти дизайну автомобіля – звичайний і з пакетом Urban Prestige (на зображенні вище), що володіє просунутим обвісом.

Разом з автомобілем буде йти комплект аксесуарів, що охоплює набір для ремонту шин, насос, підтримувачі для спини і аварійний набір автомобіліста.

Опціонально покупець зможе вибрати передній і задній відеореєстратор, а також отримати додаткові USB-порти та іонізатор повітря.

Новий компактний кросовер Toyota отримав "обличчя" Lexus

Приводити в рух новий Corolla Cross буде колишній 1,8-літровий бензиновий атмосферний мотор потужністю 140 кінських сил, агрегатований варіатором, а також гібридна силова установка з максимальною віддачею в 122 кінські сили. Привід – тільки передній.

Першим ринком для модернізованого кросовера стане Таїланд, після якого машина з’явиться в інших країнах регіону.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: