Росія змушена використовувати експортні танки Т-90С

Підпишись на нас:

Міноборони країни-агресора представило відео з модернізованим танком Т-90С, який спочатку замислювався для експорту, але у зв’язку з нестачею бойової техніки на фронтах його перерозподілили для внутрішнього використання.

Подробиці

Після значних втрат в Україні та виснаження ресурсів бронетехніки ухвалено рішення про перепрофілювання Т-90С. На кадрах видно, що панель управління танком виконана англійською мовою, що пов’язано з початковою орієнтацією на експортний ринок в інтересах Індії, Алжиру, Туркменії, В’єтнаму та інших країн.

Росія змушена використовувати експортні танки Т-90С

Т-90С являє собою модифікацію російських танків серії Т-90 з поліпшеними характеристиками у вогневій потужності, мобільності та захисті. Цей танк оснащений копійчаною бронею для захисту від безпілотників і додатковими цеглинами вибухової реактивної броні “Контакт-1”.

Переорієнтація на внутрішній ринок підкреслює нагальну необхідність РФ у зміцненні своїх бронетанкових сил в умовах триваючого конфлікту. Це рішення відображає прагнення російських військових до оптимізації та ефективного використання наявних ресурсів в умовах нестабільності та військових загроз.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: