ГоловнаПравилаНа дорогах України з'явилися нові авто зі спецсигналами, які необхідно пропускати

На дорогах України з’явилися нові авто зі спецсигналами, які необхідно пропускати

Нові правила очікують українських водіїв, тепер необхідно знати нові види транспорту зі спецсигналами, який вони мають пропускати. До таких тепер належить  транспорт донорських бригад, оскільки перевезення потребує оперативності.

Подробиці

Про це розповіла директорка ініціативи “IDonor: Всеукраїнська платформа донорства” – Ірина Заславець.

Донорські бригади, щоб доставити органи найшвидше, використовують спеціальний транспорт та супроводжуються поліцією.

До війни лікарі використовували гвинтокрили або літаки. Ірина Заславець зазначила, що перевезення наземним транспортом ускладнює роботу з трансплантацією. Донорські органи мають обмежений термін функціонування за межами живого організму та повинні бути доставлені якнайшвидше.

Тепер урядом України дозволено встановлювати проблискові маячки та звукові сигнали на транспорт, що здійснює трансплантації. Таким чином трансплантологи зможуть оперативно довозити органи. Наразі в Україні є 32 таких заклади. Розташовані вони по всій території країни, але через війну більшою мірою вони локалізувалися в західних областях України.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: