Вперше показали, який вигляд матиме електричний кросовер Subaru Forester EV

Підпишись на нас:

Популярний кросовер Subaru Forester пережив планову зміну генерації в листопаді минулого року і вже доступний у США, а 2024-го з’явиться і у себе на батьківщині в Японії. Разом з тим, незабаром у цієї моделі вперше в її історії з’явиться повністю електрична версія. Який вигляд вона матиме показали незалежні дизайнери.

Подробиці

Видання “BestCarWeb” опублікувало перші рендерні зображення електричного Forester EV, судячи з яких на машину чекають певні зміни в дизайні, як порівняти з моделлю з ДВЗ.

Кросовер має успадкувати загальну форму кузова в оригінального “Форестера”, але замість традиційної радіаторної решітки отримати заглушку, а також обзавестися злегка іншими бамперами, більш усіченими арками і модернізованою світлотехнікою.

З'ясувалося, який вигляд може мати електричний кросовер Subaru Forester EV

Наразі в лінійці Subaru вже є один електромобіль – “батарейний” кросовер Solterra, але новинка компанії розташується на сходинку вище за цю модель і відповідатиме габаритам: 4,6-метра завдовжки, 1,8-метра завширшки і 1,7-метра заввишки.

Який двигун збираються розташувати під капотом електричного Forester поки що невідомо, але японські інсайдери пишуть про те, що машині може дістатися ємна батарея, запас ходу з якою перевищить позначку в 700 кілометрів.

Дебют Forester EV (втім, не виключено, що машині дістанеться інша назва) заплановано на кінець 2025 року.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: