Стала відома найбезпечніша модель Toyota

Підпишись на нас:

Раніше машини не були обладнані ременями безпеки, але зараз безпека є пріоритетом для більшості автовиробників. Нещодавно одна з найбільших організацій, що відповідають за перевірку цього показника в автомобілях (IIHS), посилила свої стандарти, що ускладнило для автомобілів більшості автовиробників проходження краш-тестів. А з боку Toyota випробування підкорилося поки що лише одній моделі.

Подробиці

Найвищу оцінку з точки зору безпеки експертами IIHS було присуджено гібриду Toyota Prius. Машині дістався рейтинг Top Safety Pick+, який свідчить про те, що автомобіль є зразковим з точки зору захисту водія, пасажирів і пішоходів.

Стала відома найбезпечніша модель Toyota

Нагадаємо, IIHS оцінює транспортні засоби на основі фронтального краш-тесту з 40-відсотковим перекриттям, а також наявності або відсутності систем активної безпеки. Машина проходить через чотири симуляції зіткнень, а також випробування на виявлення пішоходів у денний і нічний час.

У проведеному нещодавно тесті Toyota Prius 2024 року отримала хорошу оцінку практично в кожному з параметрів, що перевіряються, за що заручився похвалою від представників IIHS.

Але “Тойота” не єдиний бренд, автомобіль якого має рейтинг Top Safety Pick+. Серед інших переможців у випробуваннях на безпеку значаться: Subaru Ascent, Ford Explorer і Tesla Model Y.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: