ГоловнаДВЗУ Великій Британії ніхто не хоче купувати новеньку "Ниву"

У Великій Британії ніхто не хоче купувати новеньку “Ниву”

Вже рік Lada Niva у Великобританії очікує на свого нового власника. Офіційний імпорт автомобілів до країни зупинився ще 3 роки тому, проте за цей час остання модель так і не знайшла свого власника.

Вже рік Lada Niva у Великобританії очікує на свого нового власника. Офіційний імпорт автомобілів до країни зупинився ще 3 роки тому, проте за цей час остання модель так і не знайшла свого власника. У машину вмонтований 1,7-літровий 83-сильний двигун, що сконструйований у 70-х роках. Імовірно, все питання в тому, що авто не відповідає сучасним міркам безпеки. Офіційний імпорт авто зупинено, а от “сірий” імпорт до Великої Британії не зупинявся до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Тому новенькі ВАЗ у країні з'являться не скоро, останні були привезені на початку 2022 року. У Великій Британії ніхто не хоче купувати новеньку “Ниву”У машину вмонтований 1,7-літровий 83-сильний двигун, що сконструйований у 70-х роках. Імовірно, все питання в тому, що авто не відповідає сучасним міркам безпеки.

У Великій Британії ніхто не хоче купувати новеньку “Ниву”Офіційний імпорт авто зупинено, а от “сірий” імпорт до Великої Британії не зупинявся до початку повномасштабного вторгнення росії в Україну. Тому новенькі ВАЗ у країні з’являться не скоро, останні були привезені на початку 2022 року.

У Великій Британії ніхто не хоче купувати новеньку “Ниву”Авто коштувало 22 432 фунти стерлінгів ($27 000). Але не дивлячись на наявність кондиціонера та інших модифікацій, ціна виявилася зависокою, тому її було знижено до 16 999 фунтів стерлінгів ($20 400). Але і це не стало приманкою для водіїв – “Нива” так і чекає на свій час.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: