Українцям назвали “вічні” вживані бюджетні автомобілі

Підпишись на нас:

Останнім часом у українців все частіше виникає питання з купівлею вживаного автомобіля. Експерти по автопідбору виділили найбільш адекватні варіанти, які можна знайти на ринку за суму в 400 000 грн.

Volkswagen Polo

Українцям назвали "вічні" автомобілі всього за 360 000 грн: їх терміново потрібно купувати

Адекватною альтернативою для Vesta може стати будь-який інший представник класу з популярних моделей Rio, Solaris, Rapid або Polo. Однак зупинитися хотілося б саме на останньому варіанті, нарікаючи на такі його переваги, як прекрасна динаміка, доступність в обслуговуванні, а також непогане оснащення і адекватна для класу прохідність, що важливо в українських реаліях. На поточний момент часу в цьому бюджеті цілком можна знайти Polo в дуже хорошому стані з пробігом до 150 тисяч км 2016 – 2018 років випуску на “автоматі” і з 1,6-літровим двигуном.

Ford Focus

Українцям назвали "вічні" автомобілі всього за 360 000 грн: їх терміново потрібно купувати

Багато автолюбителів ставлять цю модель в одну категорію з “бюджетниками”, а даремно, адже у цього варіанта кращі не тільки матеріали оздоблення, а й рівень комфорту. Машина цікава в багатьох сенсах, включно з доступністю в утриманні та приємним дизайном. Інша справа, що доведеться миритися з невеликим за об’ємом простором у салоні, особливо для задніх пасажирів. Розглянути в цьому бюджеті можна Focus у третьому поколінні 2016 – 2017 років випуску в дуже хорошому стані та з невеликим пробігом на “механіці” і з 1,6-літровим бензиновим мотором.

Opel Astra

Українцям назвали "вічні" автомобілі всього за 360 000 грн: їх терміново потрібно купувати

Цей автомобіль стане прекрасною альтернативою всім раніше названим варіантам. Розглянути в цьому бюджеті можна покоління J в дуже хорошому стані і з невеликим пробігом. Орієнтуватися найкраще на автомобілі 2013 – 2015 років виробництва, які не мають нарікань по технічній частині. Безумовно, модель має певні “болячки”, за якими потрібно слідкувати, проте вона підкуповує своїм дизайном, який помітно цікавіший за будь-якого однокласника. За силовою частиною це буде Astra з 1,6-літровим атмосферним двигуном і класичним “автоматом”.

Mitsubishi ASX

Українцям назвали "вічні" автомобілі всього за 360 000 грн: їх терміново потрібно купувати

На сьогоднішній день за 400 000 грн можна розглянути для придбання компактний міський кросовер з переднім приводом. Тут є цілий набір варіантів, серед яких одноосібно тримається ASX. Автомобіль не тільки доступний в обслуговуванні та надійний, а й має гарне оснащення, а також прийнятний рівень комфорту для такого цінового сегмента. Розглянути ж доведеться моделі в першому поколінні в рестайлінговій модифікації. Це будуть варіанти 2012 – 2014 років виробництва з АКПП і стандартним 1,6-літровим мотором.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: