Армія США замовила унікальну систему TITAN: миттєвий доступ до космічних, висотних, повітряних і наземних датчиків

Підпишись на нас:

Армія США уклала контракт з Palantir Technologies на розробку системи Tactical Intelligence Targeting Access Node (TITAN). Це оголошення означає ключовий момент у модернізації армії, коли Palantir доручено виготовити 10 прототипів TITAN. Ця інноваційна система наземних станцій призначена для підключення військових підрозділів до висотних і космічних датчиків, таким чином забезпечуючи цінні цільові дані для солдатів у польових умовах.

Подробиці

Брайант Чонг, старший віце-президент Palantir з питань оборони, підкреслює важливість цього контракту не лише для Palantir, але й як доказ прагнення армії залучати нетрадиційні компанії до своїх контрактів. Ця ініціатива прокладає шлях до нової ери співпраці між Пентагоном та інноваційними фірмами-виробниками програмного забезпечення.

TITAN — це наземна система, оснащена доступом до космічних, висотних, повітряних і наземних датчиків, що надає актуальну інформацію про націлювання для покращення управління місією. Ця вдосконалена система дає змогу армії об’єднувати, корелювати та консолідувати розвідувальні дані, що надходять із постійно зростаючого масиву датчиків, забезпечуючи оперативним силам повне розуміння свого оперативного середовища. Інтеграція такого широкого діапазону розвідувальних даних через TITAN полегшує прийняття рішень у режимі реального часу, значно підвищуючи точність і результативність стрільби на великій відстані.

24-місячний контракт спрямований на розробку двох варіантів TITAN: вдосконаленої версії, пов’язаної з космічними засобами, і більш тактичної базової версії. Мета полягає в тому, щоб розгорнути ці системи в польових умовах, щоб зібрати відгуки солдатів і вдосконалити прототип перед початком повного виробництва, запланованого на 2026 фінансовий рік.

Щоб успішно реалізувати цей проект, Palantir співпрацює з Northrop Grumman та іншими відомими компаніями, такими як Anduril Industries, L3Harris Technologies, Pacific Defense, Sierra Nevada Corporation, Strategic Technology Consulting і World Wide Technology. Northrop Grumman відіграватиме вирішальну роль у вдосконаленні дизайну укриттів як для передових, так і для базових транспортних засобів TITAN, використовуючи свій досвід у складних наземних системах переднього розгортання. Компанія також забезпечить готовність до виробництва перших 10 прототипів TITAN і їх здатність до масштабування для задоволення потреб програми.

Це партнерство між Palantir і Northrop Grumman демонструє бажання армії прийняти передові технології, такі як штучний інтелект і машинне навчання, щоб покращити автоматизацію розпізнавання цілей і геолокації. TITAN розроблено для інтеграції даних з кількох датчиків, таким чином скорочуючи час від виявлення до дії.

Регулярне залучення солдатів до процесу розробки через точки дотику гарантує, що TITAN задовольнить основні польові потреби, підкреслюючи прихильність армії та її промислових партнерів надавати інноваційні рішення, які зміцнюють можливості місії та дозволяють завдавати точних ударів на великій відстані.

Проект TITAN виділяється своїм характером, орієнтованим на програмне забезпечення, спрямованим на інтеграцію штучного інтелекту в процес прийняття рішень на полі бою, тим самим підвищуючи здатність солдатів бачити далі та діяти швидше, одночасно зменшуючи складність операцій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: