ГоловнаВійськова технікаУкраїна отримала першу потужну партію гусеничних броньованих машин

Україна отримала першу потужну партію гусеничних броньованих машин

Перші 24 гусеничних БТР закуплені фондом Притули вже заїхали в Україну. Це перша партія з 101 БТР, на які збирали кошти в Україні і за її межами.

Подробиці

Серед закуплених машин є: FV103 Spartan, FV432 Bulldog (для особового складу), Samaritan (евакуаційна), Sultan (командна машина), Stormer (для зенітної системи), Shielder (для підвозу боєкомплекту, особового складу, встановлення ПТРК), FV434 з краном (для ремонту та евакуації), Samson (для евакуації бронетехніки).

Україна отримала першу потужну партію гусеничних броньованих машин Україна отримала першу потужну партію гусеничних броньованих машин

За слова голови фонду, такий об’єм техніки Україна вперше отримала, не як міжнародну допомогу, а завдяки донатам української і закордонної спільноти. В Україну гусеничні броньовані машини заїжджають партіями, через ускладнену логістику. Фінансування процесу перевезень взяла на себе “Нова пошта”, а обслуговували техніку перед відправкою в Великобританії.

Україна отримала першу потужну партію гусеничних броньованих машин

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: