ЗСУ вперше знищили російський танк автономним FPV-дроном

Підпишись на нас:

Український активіст і волонтер Сергій Стерненко поділився відеозаписом, на якому демонструється використання нового безпілотника FPV з можливістю автономного наведення.

Подробиці

Повідомляється, що дрон продемонстрував свою здатність вражати цілі без прямих команд оператора, що стало новою віхою в українській військовій тактиці.

Кадри, опубліковані на платформі соціальних мереж X, фіксують точне знищення російського танка, досягнуте скоординованими зусиллями 60-ї та 63-ї механізованих бригад. Стерненко наголосив на стійкості безпілотника, відзначивши його успішну атаку, незважаючи на активні перешкоди з боку систем радіоелектронної боротьби противника. На завершальному етапі операції безпілотник автономно влаштував удар і підірвав російський танк.

Стерненко додав, що для широкого впровадження технології необхідні постійне вдосконалення та масштабованість. Розробка автономних систем наведення на ціль для безпілотників була в центрі уваги як українських, так і російських військових зусиль, робилися спроби інтегрувати подібні можливості на платформи, такі як безпілотники-смертники. Однак практичних результатів поки що мало.

Запровадження можливостей автономного наведення на ціль відкриває нові можливості для боротьби з безпілотниками, дозволяючи вражати ворожі цілі на великій відстані в умовах активних радіоперешкод, що раніше було складним завданням.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: