Корея розгортає нову систему протиповітряної оборони K30W Chunho: захист від низьколітаючих літаків і безпілотників

Підпишись на нас:

Під час військових навчань Freedom Shield 24 (FS24), в яких брали участь американські та південнокорейські солдати в Південній Кореї, збройні сили Південної Кореї розгорнули мобільну систему протиповітряної оборони останнього покоління під назвою K30W Chunho. «Щит свободи 24» (FS24) — це 11-денні військові навчання, які розпочалися 4 березня і тривали до 14 березня 2024 року.

Подробиці

У військових навчаннях «Щит свободи 24» (FS24) брали участь військові сили Республіки Корея (РК) і Сполучених Штатів, і вони мали на меті відобразити Корейський театр військових дій, який включає комбіноване, спільне, багатодоменне та міжвідомче операційне середовище. FS24 призначений для порозуміння та координації між командуванням Об’єднаних сил, Збройними силами США в Кореї, Командуванням ООН і Об’єднаним комітетом начальників штабів Південної Кореї. Мета полягає в тому, щоб посилити об’єднану оборонну позицію та можливості реагування Альянсу на широкий спектр загроз безпеці.

Навчання включали живі, віртуальні, конструктивні та польові тренування із залученням військовослужбовців різних служб та інших федеральних відомств. Він зосереджений на проведенні операцій у кількох областях, які використовують наземні, морські, повітряні, кібернетичні та космічні засоби, з акцентом на контр-ядерні операції.

K30W Chunho на прізвисько Sky Tiger — це сучасна зенітна колісна броньована система, розроблена Hanwha Aerospace для армії Республіки Корея. Він розроблений, щоб запропонувати покращений захист від низьколітаючих літаків і безпілотників, замінивши старішу 20-міліметрову систему протиповітряної оборони M167 Vulcan, яка понад чотири десятиліття служила в армії, ВПС і Корпусі морської піхоти Південної Кореї. Створений на базі шасі броньованої машини Hyundai Rotem K808 8×8, AAGV K30W має двомісну вежу, яка також використовується на гусеничній самохідній зенітній установці K30 Biho (SPAAG).

Основне озброєння K30W Chunho складається з двох 30-мм автоматичних гармат Rheinmetall Air Defense (Oerlikon) KCB. Ці гармати виробляються за ліцензією південнокорейською групою S&T і призначені для ефективного захисту від низьколітаючих літаків і безпілотників. З циклічною швидкістю стрільби 600 пострілів на хвилину для кожної гармати та ефективною дальністю стрільби приблизно 3 кілометри, ці гармати забезпечують K30W Chunho потужною вогневою міццю. Кожна зброя постачається з 300 патронами, готовими до використання, що гарантує, що машина може підтримувати вогонь протягом тривалого часу під час бойових дій.

K30W Chunho призначений для розміщення екіпажу з трьох осіб, включаючи командира, навідника та водія, з додатковим місцем для більшої кількості операторів, якщо це необхідно. Його броня забезпечує захист від вогню стрілецької зброї та осколків артилерійських снарядів, що робить його потужним доповненням до засобів ППО Південної Кореї.

Розробка K30W Chunho почалася з упору на покращення локалізованої підтримки та функцій самонацілювання за допомогою передових систем націлювання. Він був прийнятий на озброєння після того, як Адміністрація оборонної програми Південної Кореї (DAPA) підтвердила, що перша партія AAGW була отримана військовими.

Ця система означає серйозне оновлення протиповітряної оборони Південної Кореї, а Hanwha Defense і Hyundai Rotem відіграють ключову роль у її розробці та виробництві. Представлення K30W Chunho є яскравою демонстрацією зобов’язань Південної Кореї підтримувати надійну оборонну позицію проти нових загроз з повітря.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: