Названо 5 автомобільних брендів, двигуни яких не ламаються

Підпишись на нас:

Що надійніший двигун тієї чи іншої компанії, то вища репутація моделі, яка його використовує. І в цьому є певний сенс, адже саме силовий агрегат вважається найдорожчою деталлю машини, поломка якого призводить до величезних витрат на ремонт. Журнал “Motorbiscuit” склав ТОП із п’яти автомобільних брендів, двигуни яких майже не ламаються.

Ford

Відтоді, як Генрі Форд розробив двигун для свого першого автомобіля, минуло понад 100 років. І весь цей час мотори, що використовувалися в машинах компанії, незмінно перебували у верхній частині моторних ТОПів, пропонуючи не тільки надійність, а й хорошу продуктивність, а також потужність.

Серед них особливу увагу привертають до себе 5-літровий агрегат Coyote V8, а також 3,5-літровий EcoBoost V6, що вважаються одними з найкращих у класі.

Chevrolet

Суббренд General Motors, який володіє одними з найміцніших і найпродуктивніших моторів, що пройшли випробування часом.

На додаток до бензинових двигунів, дизельні агрегати Duramax, що використовуються в пікапах Chevrolet, вважаються надзвичайно надійними, забезпечуючи своїм власникам довгі роки безтурботної експлуатації.

Lexus

Японський преміальний бренд, відмінною рисою якого були одні з найбільш надійніших моторів. А все завдяки тому, що компанія використовує двигуни головної марки Toyota і може похвалитися у своєму портфоліо такими знаменитими своєю безвідмовністю агрегатами як: 1UR-FE, 2JZ і 2GR.

Honda

Ще одне очікуване ім’я серед компаній, що роблять найнадійніші мотори. Репутація цього бренду зумовлена не тільки високим терміном служби його машин, який здебільшого перевищує позначку в півмільйона кілометрів, а й її супер-міцними моторами K-серії, використовуваними моделями Civic, CR-V і Element.

А мотор J35, який використовується в Pilot і Odyssey, і зовсім вважається чи не найкращим вибором, коли мова заходить про великі кросовери або мінівени.

Toyota

Бренд із найпотужнішою репутацією в галузі ідеального моторобудування. Надійність його двигунів не піддається жодним сумнівам, а серед найбільш безвідмовних агрегатів виділяються мотори 2GR, 1JZ, 2JZ і UZ.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: