Австралія експортує до Німеччини 100 броньованих машин Boxer для підсилення армії

Підпишись на нас:

У історичній угоді, що представляє собою найбільш значну експортну угоду про оборонний експорт, коли-небудь укладену Австралією, уряд Албанії завершив продаж понад 100 бронемашин Boxer Heavy Weapon Carrier до Німеччини. Ці транспортні засоби, виготовлені компанією Rheinmetall у Центрі передового військового транспорту в Редбанку, Квінсленд, призначені для посилення можливостей німецької армії.

Подробиці

Ратифікація цієї угоди німецьким парламентом відбулася після початкової принципової угоди, яку спостерігав прем’єр-міністр Австралії Ентоні Альбанезе під час свого візиту до Берліна в липні минулого року. Ця угода знаменує собою не тільки ключовий момент для австралійської оборонної промисловості, але й являє собою економічний прогрес, внесок в економіку Австралії на суму понад мільярд доларів. Очікується, що це підтримає понад 600 прямих робочих місць у Квінсленді, а додаткові робочі місця створюватимуться по всьому ланцюжку постачання.

Boxer – це багатофункціональна бронемашина спільної розробки Німеччини та Нідерландів. Він озброєний або кулеметом калібру 12,7 мм, або гранатометом калібру 40 мм. Його захист забезпечується сталевою та керамічною бронею, з можливістю додавання реактивної броні та систем активного захисту для підвищення стійкості проти сучасних загроз.

Ця бойова машина вагою 33 тонни вирізняється своєю універсальністю та здатністю працювати в різних середовищах завдяки повному набору аксесуарів, таких як кондиціонер, система пожежогасіння, система навігації, NBC (ядерна, біологічна, хімічна) захистом, камерою заднього виду, а також має сидіння для екіпажу, які оснащені подушками безпеки. Ці характеристики підкреслюють прагнення Boxer забезпечити комфорт і безпеку свого екіпажу, що складається з 3 членів плюс 8 транспортованих солдатів.

Boxer здатний розвивати максимальну швидкість 103 км/год, забезпечуючи виняткову мобільність на полі бою, маючи максимальний запас ходу 1000 км, що робить його ідеальним вибором для тривалих місій без частих дозаправок. Його розміри становлять 7,93 метра в довжину, 2,99 метра в ширину і 2,37 метра у висоту, що забезпечує оптимальний баланс між зручністю для проживання в салоні та маневреністю.

В даний час, перебуваючи на озброєнні в кількох країнах, включаючи Австралію, Німеччину, Литву, Нідерланди та Великобританію, Boxer визнано за здатність ефективно відповідати вимогам сучасних військових операцій, підтверджуючи свою репутацію одного з найсучасніших і надійних типів бронетехніки на міжнародному оборонному ринку.

Контракт австралійської армії з Німеччиною на використання машин Boxer був частиною ширшої ініціативи в рамках австралійського проекту LAND 400 Phase 2. Цей проект мав на меті замінити застарілий армійський парк австралійських легких броньованих машин (ASLAV) на новішу технологію для підвищення її оперативних можливостей. У березні 2018 року компанію Rheinmetall Defense Australia було обрано як найкращого учасника тендеру для проекту, який передбачав поставку 211 машин Boxer.

Ця угода позиціонує австралійську оборонну промисловість в авангарді надання передових оборонних можливостей Німеччині, надійному партнеру з безпеки, тим самим зміцнюючи міжнародний авторитет і технологічний досвід оборонного сектора Австралії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: