ГоловнаВійськова технікаНа Донеччині дрон знищив ворожу техніку більше ніж на 50 млн доларів

На Донеччині дрон знищив ворожу техніку більше ніж на 50 млн доларів

Гарні новини із фронту, ЗСУ продовжують нищити цілі окупантів всіма можливими способами. Цього разу ціллю стала система дистанційного мінування “Земледелие”. Ця інформація надійшла від Нацгвардії.

Стало відомо, що окупанти залишилися без однієї машини дистанційного мінування “Земледелие”, двох “Гвоздики”, “Град” та ЗРК “Тор” . Це стало можливим завдяки роботі операторів дрона Нацгвардії України. Також військовослужбовці поділилися цим відео з українцями.

 

Шляхом розвідувальної операції було виявлено ворожий автономний самохідний зенітний ракетний комплекс “Тор М1” та російську інженерну систему дистанційного мінування “Земледелие”. Після цього було ухвалено рішення про знищення техніки окупантів. З дрону було скинуто боєприпас, що чітким влучанням, знищив техніку ворожої армії.

Під час виконання бойового завдання було знищено машину дистанційного мінування “Земледелие”, “Гвоздики”, “Град” та ЗРК “Тор”. Орієнтовна вартість комплексу ЗРК “Тор” – 50 млн доларів.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: