Які авто заберуть до ЗСУ після прийняття нового закону

Підпишись на нас:

Новий закон про мобілізацію прийнято 11 квітня 2024 року. Після підписання закону президентом він увійде в силу через місяць. В документі про мобілізацію є пункт, котрий не оминув і водіїв.

Тепер територіальні центри комплектування та соціальної підтримки отримають від МВС інформацію про автомобілі, які перебувають у власності громадян та приватних осіб. Якщо виявиться, що громадян має понад дві машини в особистому користуванні, то одну з них, за потреби, буде вилучено на потреби ЗСУ. Вибиратимуть автомобілі представники ТЦК та СП, серед двох позашляховиків будуть обирати дешевший, а при наявності наприклад седану і позашляховика, обиратимуть автомобіль який більше підходитиме для подолання бездоріжжя.

Особливі умови висунуть і для підприємств. Їх зобов’яжуть доставляти потрібну кількість техніки безпосередньо у військові частини. Після цього власники отримають спеціальний документ. У разі втрати або знищення держава зобов’язується виплатити компенсацію.

2 КОМЕНТАРІ

  1. А точно “що громадян має понад дві машини в особистому користуванні” саме машини? Бо в законі вказано “транспортний засіб”, на мені зареєстрована машина і два мотоцикли, як я розумію якщо захочуть – заберуть саме машину. Ну і тепер воєнкоми офіційно стали богами, бо коли до батька приходили на підприємство – не хотіли забирати рубікон який ідеально підійшов би їм, а хотіли забрати електромобіль який тільки з салону був) люди в яких х7, глс, ленд ровери і друга машина опель дружини – удачі вам)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: