EOS демонструє бойові можливості унікальної мобільної системи для боротьби з дронами

Підпишись на нас:

EOS Defense Systems USA продемонструвала свою передову дистанційну збройову станцію R600 на проекті армії США Project Convergence Capstone 4 (PC-C4), який проходив 15-20 березня в Національному навчальному центрі у Форт-Ірвіні, Каліфорнія. Ця станцію розроблена для використання як система зброї для боротьби з дронами.

Подробиці

Electro Optic Systems USA є дочірньою компанією австралійської компанії Electro Optic Systems, яка працює у двох підрозділах: Defense Systems і Space Systems:

  • DEFENSE SYSTEMS спеціалізується на технологіях для оптимізації та інтеграції систем зброї, а також систем ISR (розвідка, спостереження та рекогностування) і систем C4 для наземної війни. Її ключові продукти включають дистанційні системи озброєння наступного покоління, турелі транспортних засобів, високоенергетичну лазерну зброю (спрямована енергія), а також повністю інтегровані та модульні системи протидії UAS і C4;
  • SPACE SYSTEMS включає всі космічні та комунікаційні бізнеси EOS і працює як дві організації – Space Technologies та EM Solutions. Космічні технології спеціалізуються на застосуванні розроблених EOS оптичних датчиків і ефекторів для виявлення, відстеження та визначення характеристик об’єктів у космосі. Він включає в себе можливості в області контролю над космосом і ведення космічної війни.
    EM Solutions надає провідні у світі технології радіочастотного та оптичного космічного зв’язку. Асортимент її основної продукції зосереджений навколо розробки та виробництва високоякісних широкосмугових радіоприймачів для супутникового зв’язку, а також мобільних терміналів супутникового зв’язку для оборонних і державних клієнтів.

R600, встановлений на армійській роботизованій машині підтримки піхоти малого багатоцільового транспорту (S-MET), оснащений широким спектром озброєння, включаючи гармату Northrop Grumman M230LF, спарений кулемет і чотири ракети Javelin. Під час заходу EOS продемонструвала здатність R600 ефективно нейтралізувати пари БПЛА класу 1 на дистанціях понад 300 метрів і вражати наземні цілі за допомогою своєї 30-мм гармати.

Ця демонстрація не тільки показала покращену вогневу міць R600, але й підкреслила його роль у підвищенні бойової ефективності легких сил. Додавання ракет Javelin, відомих своїми протитанковими можливостями, знаменує значний стрибок у смертоносності, доступній для підрозділів на передовій.

Успішне тестування R600 на PC-C4 передбачало співпрацю з кількома галузевими партнерами. Boresight Aerial Targets надав недорогі БПЛА, які слугували реалістичними цілями для навчань з протидії UAS (C-UAS), тоді як інтеграція ракет Javelin була підтримана командою Javelin Joint Venture.

Старші керівники армії США, які були присутні на заході, оцінили представлені нові технології, які мають важливе значення для успіху армії в майбутніх конфліктах і вплинуть на майбутні рішення щодо придбання та структури сил. Демонстрація дистанційної збройової станції R600 узгоджується зі стратегічними пріоритетами армії щодо інтеграції більшої кількості безпілотних і дистанційно керованих систем, що забезпечує життєво важливий захист бійців у бойових сценаріях.

Участь EOS Defence Systems USA у проекті Convergence підкреслює її прагнення до розробки інноваційних оборонних рішень, які підвищують можливості та безпеку збройних сил США та їх союзників у всьому світі.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: