ГоловнаВійськова технікаУкраїна ще не отримала перші комплекси ППО, які здатні збивати балістичні ракети

Україна ще не отримала перші комплекси ППО, які здатні збивати балістичні ракети

Україна ще не одержала перші комплекси протиповітряної оборони Patriot. Про це в інтерв’ю La Razon заявив міністр оборони Польщі Маріуш Блащак. За його словами видання неправильно подали інформацію в інтерв’ю.

Подробиці

Заяву міністра оборони Польщі важко назвати сенсацією з урахуванням того, скільки заяв щодо постачання комплексів ППО в Україну було зроблено раніше. Однак і очікуваними висловлюваннями глави оборонного відомства країни теж не назвеш.

Більшість експертів запевняли, що американські комплекси протиповітряної оборони Patriot, якщо й буде поставлено на Україну, то не раніше цього року. Втім, схожі заяви робилися й щодо німецьких танків Leopard, перші зразки яких також уже перебувають у розпорядженні української армії.

До речі, щодо танків Маріуш Блащак також висловився, зазначивши роль Польщі у постачанні важкої техніки в Україну. При цьому міністр не уточнив, скільки саме комплексів ППО отримала Україна і не повідомив, коли вони зможуть заступити на повноцінне бойове чергування.

Зазначимо, що комплекси протиповітряної оборони Patriot здатні збивати балістичні ракети.

Підпишіться на нас: Google News | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: