Ідеальний для ЗСУ: американська компанія представила бюджетного робота-собаку Thermonator, оснащеного вогнеметом

Підпишись на нас:

Компанія Throwflame оголосила, що Thermonator є першим в історії чотириногим роботом-собакою з вогнеметом. За ціною 9 420 доларів США він тепер доступний для покупки широкому загалу та державним установам, це перший у своєму роді подібний випадок.

Подробиці

Оскільки в війні в Україні широко використовуються безпілотники, і обидві сторони щодня все більше закріплюються в окопах, з’являється нова ідея, яка може зацікавити українців. Throwflame, американська компанія, представила новий продукт у своєму асортименті — Thermonator. Під цією назвою насправді ховається безпілотник-вогнемет.

Thermonator — це продукт, який є проривом у сфері роботизованих технологій у поєднанні з практичним застосуванням. Завдяки одній годині роботи від батареї та здатності викидати полум’я на відстань приблизно до 9 метрів, Thermonator можна дистанційно керувати через Wi-Fi та Bluetooth, що робить його надзвичайно гнучким і простим у використанні в різних середовищах.

Цей робот в мирний час можна використовувати для багатьох завдань, таких як боротьба з лісовими пожежами та запобігання їм, управління сільським господарством, збереження навколишнього середовища, видалення снігу та льоду, а також для створення спеціальних ефектів у розважальних програмах. Однак його використання сьогодні більше підходить для сценаріїв збройних конфліктів.

Його конструкція об’єднує передові технології, такі як лідарне картографування, навігація FPV (вид від першої особи), миттєве запалювання вогнемета і лазерна система візування. Ці функції не тільки підвищують його точність і ефективність, але й забезпечують безпечну роботу навіть у складних умовах.

Отже, Thermonator — це набагато більше, ніж простий гаджет; це потужний компаньйон, розроблений, щоб запропонувати робочу гнучкість і збільшити довговічність завдяки своїй універсальній системі кріплення. Компанія також уточнила, що її крокуючий вогнемет може генерувати полум’я протягом 45 хвилин без зупинки, чого більш ніж достатньо для коротких, але інтенсивних місій.

Throwflame робить важливий вплив своїм новим продуктом, який уже викликає галас у соціальних мережах та Інтернеті загалом. Без сумніву, багато хто зацікавиться цією новинкою в асортименті UGV. Хоча Throwflame прямо не говорив про бойові можливості, багато людей вже уявляють його військове використання. Залишається побачити, чи піде Throwflame на цей крок.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: