“Справжній кошмар»: чому окупанти так бояться САУ CAESAR

Підпишись на нас:

Французька самохідна артилерійська установка CAESAR вже зарекомендувала себе на полі бою. САУ не лише відмінний товариш для українських захисників, а й злісний ворог для окупантів. Адже не дарма росіяни називають САУ “справжнім кошмаром”.

Експерти стверджують, що ефективність CAESAR (Camion Équipé d’un Système d’Artillerie) зумовлена тим, що при створенні машини використовувались лише епередові технології. САУ має інерціальну навігацію, сумісністю з GPS, радіолокаційну систему дулової швидкості й балістичний комп’ютер, який можна адаптувати до різних систем управління вогнем.

CAESAR має дальність стрільби до 40 км, а при використанні стандартних боєприпасів – до 42 км. Вага САУ до 18 000 кг. Швидкість установки до 90 км/год по дорогах і 50 км/год по бездоріжжю.

“Наразі Україна експлуатує близько п’ятдесяти систем CAESAR і планує додаткові придбання. Попри критику щодо питань технічного обслуговування та мобільності, усі сходяться на думці, що CAESAR відіграє вирішальну роль на полі бою”, — наголошують експерти.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: