ГоловнаДВЗМайже сторічний Mercedes-Benz продано на аукціоні за $730 000

Майже сторічний Mercedes-Benz продано на аукціоні за $730 000

Стало відомо про сенсаційну новину в світі раритетних авто – з під молотка пішов лот вартістю 730 000 тисяч доларів. Продано раритетний Mercedes-Benz 630K La Baule Torpedo Transformable 1928 року.

Стало відомо про сенсаційну новину в світі раритетних авто - з під молотка пішов лот вартістю 730 000 тисяч доларів. Продано раритетний Mercedes-Benz 630K La Baule Torpedo Transformable 1928 року.
Всього у 30-х роках минулого століття випущено 12 таких авто. Не мало важливо, що дизайнером автівки є відомий стиліст з українським корінням Жак Савчик.

Стало відомо про сенсаційну новину в світі раритетних авто - з під молотка пішов лот вартістю 730 000 тисяч доларів. Продано раритетний Mercedes-Benz 630K La Baule Torpedo Transformable 1928 року.
Жак чи Яків Савчик (справжнє прізвище – Савчук) був сином емігрантів, що наприкінці ХІХ століття перебралися у Францію. Там Жак заснував власне кузовне ательє Saoutchik, тому під Парижем українець і творив ексклюзивні дизайни для Mercedes-Benz, Hispano Suiza, Delahaye, Cadillac та інших авто. Роботи українця дуже цінуються колекціонерами. Авто мають авангардний стиль, нестандартні рішення та унікальні, акцентуючі мотиви. Герой статті Mercedes 630K La Baule не виняток.

Стало відомо про сенсаційну новину в світі раритетних авто - з під молотка пішов лот вартістю 730 000 тисяч доларів. Продано раритетний Mercedes-Benz 630K La Baule Torpedo Transformable 1928 року.Авто має два лобовик скла, дах з тканини можна скласти повністю або лише над передніми сидіннями. Салон автівки оброблений шкірою, деревом та дорогою тканиною. Машина створена під замовлення громадянина Америки. Відомо, що Mercedes фігурував у кіно в середині минулого століття.

Стало відомо про сенсаційну новину в світі раритетних авто - з під молотка пішов лот вартістю 730 000 тисяч доларів. Продано раритетний Mercedes-Benz 630K La Baule Torpedo Transformable 1928 року.Кабріолет Mercedes оснащений 6,3-літровою компресорною шісткою, розробленою Фердинандом Порше. Раритет розвиває 140 к.с. і дозволяє розвинути 145 км/год.

Підпишіться на нас: Google News | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: