Британська армія завершила випробування свого найбільш смертоносного основного бойового танка

Підпишись на нас:

Міністерство оборони Великобританії оголосило про серйозний крок для становлення нового танку Challenger 3. За програмою «основний бойовий танк» пройшло успішне завершення бойових випробувань майбутнього танка британської армії Challenger 3. Це ключове досягнення сталося лише через кілька днів після того, як міністр оборони Грант Шеппс відвідав завод Rheinmetall BAE Systems Land у Телфорді, де він ознайомився з розвитком останнього з восьми прототипів Challenger 3. Ця подія свідчить про значний крок вперед у модернізації бронетанкової техніки британської армії.

Подробиці

Бойові стрільби Challenger 3, які проходили у Німеччині, спостерігав міністр оборонних закупівель Великобританії Джеймс Картлідж. Challenger 3, відомий своєю високою живучістю та потужними можливостями, описується як найбільш смертоносний і міцний танк, який коли-небудь використовувався британською армією, який містить низку передових технологій.

Бойова стрілянина відбулася на півночі Німеччини в зв’язку з нещодавнім візитом прем’єр-міністра Ріші Сунака до Берліна, де він оголосив про спільний проект з Німеччиною. Ця ініціатива передбачає розробку 155-мм колісної артилерійської системи гаубиці з дистанційним керуванням (RCH 155), яка буде встановлюватися на машини Boxer. Співпраця підкреслює міцні економічні зв’язки між Великобританією та Німеччиною, яка є найбільшим торговельним партнером Великобританії в Європі з двосторонньою торгівлею, оціненою в 147,7 мільярда фунтів стерлінгів минулого року.

Під час випробувань Challenger 3 продемонстрував свою точність, вражаючи цілі на різних дистанціях. Навчання проводилися під керівництвом RBSL UK і Rheinmetall на полігонах Rheinmetall. Це мало забезпечити узгодженість із стандартами НАТО щодо нової зброї та боєприпасів. Challenger 3 є продуктом спільного підприємства між британською компанією BAE Systems і німецькою компанією Rheinmetall, знаменуючи значний крок у сучасному військовому прогресі.

Танк Challenger 3, розроблений як надійна цілодобова бойова машина, що працює при будь-якій погоді, містить кілька передових технологічних удосконалень для підвищення його бойової ефективності. Помітним покращенням є інтеграція основного прицілу командира та навідників, що дозволяє виконувати точні операції в різних умовах освітлення. Танк оснащений 120-мм гладкоствольною зброєю НАТО L55A1, яка підтримує як стандартні, так і вдосконалені боєприпаси НАТО, що розширює його вогневі можливості.

Проект удосконалення автомобіля Heavy Armor привів до розробки гідрогазової підвіски третього покоління та вдосконалення двигуна, що забезпечує більшу мобільність і довговічність. Challenger 3 також має посилений передній і бічний захист вежі, що в поєднанні з покращеним захистом корпусу значно підвищує його оборонні можливості.

Комунікація на полі бою була покращена завдяки вдосконаленим системам тактичного зв’язку, що забезпечує кращу координацію та обмін інформацією між військами. Крім того, танк отримав збільшення електричної потужності та має електронну архітектуру GA з потенціалом зростання, що готує його до майбутніх технологічних інтеграцій. У сукупності ці функції роблять Challenger 3 надзвичайною перевагою в сучасних військових операціях.

Challenger 3 визнаний одним із найдосконаліших основних бойових танків у складі сил НАТО. Цей танк є частиною значної модернізації попередніх моделей Challenger 2, яка має на меті встановити нові стандарти для бойових броньованих машин у всьому світі. Удосконалення включають нову 120-мм основну гармату L55A1 високого тиску, здатну стріляти найсучаснішими протитанковими снарядами з кінетичною енергією та програмованими багатоцільовими боєприпасами, які, як очікується, значно підвищать її вогневу міць. Крім того, танк оснащено вежею нової конструкції, оновленими системами живучості та передовими системами націлювання, які забезпечують неперевершену точність і ефективність у враженні різних загроз.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: