Ізраїль представив нове ефективне рішення для захисту танків від атак безпілотників

Підпишись на нас:

Israel Aerospace Industries (IAI) представила рішення для усунення вразливості танків до боєголовок, які запускаються багатороторними безпілотниками. Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) раніше розробила тимчасовий захід для своїх танків Merkava, які широко використовувалися під час війни в Україні. Він складається з металевої сітки, прикріпленої до верхньої частини танків, захищаючи основні бойові танки ЦАХАЛу Merkava 4.

Подробиці

Ці металеві сітки призначені для перехоплення протитанкових зарядів, скинутих зверху, детонуючи їх до того, як вони досягнуть самого танка. Хоча це тимчасове рішення довело певну ефективність, пошуки більш складних систем захисту тривають.

Електронний підрозділ IAI, Elta, представляє спеціальний засіб для вирішення цієї проблеми: ELI-3312 Huntereye. Ця передова система належить до сімейства компактних датчиків виявлення цілі, призначених для точного виявлення та визначення цілі. Він створений для бездоганної інтеграції як з легкими, так і з важкими дистанційними станціями озброєння (RWS), а також з основними бойовими танками (MBT).

Система ELI-3312 Huntereye відмінно справляється з виявленням, класифікацією та відстеженням джерел атаки, забезпечуючи обізнаність про ситуацію в реальному часі. Поєднуючи можливості двох основних датчиків в єдину систему, він включає наземний оглядовий радар для швидкого виявлення та ідентифікації, а також вбудований електрооптичний (EO) датчик джерела вогню. Цей датчик встановлений на інтегрованій дистанційній збройовій станції (RWS). Примітно, що система може похвалитися модульністю, що дозволяє легко адаптуватися до різних озброєнь і знарядь.

ELI-3312 Huntereye — це компактна система виявлення цілей і орієнтування, призначена для встановлення як на легких, так і на важких дистанційних станціях озброєння (RWS), а також на основних бойових танках (MBT). Він надає можливість виявляти, класифікувати та відстежувати наземні цілі та джерела вогню, таким чином пропонуючи ситуаційну обізнаність у реальному часі.

Ця система поєднує можливості двох основних датчиків в єдину систему датчиків: радар наземного спостереження для негайного виявлення та ідентифікації та вбудований електрооптичний (EO) датчик джерела вогню, встановлений на інтегрованій дистанційній збройовій станції (RWS). Крім того, система є модульною, що дозволяє легко адаптувати її до різних станцій озброєння та вогнепальної зброї.

Однак відомості про цей тип системи обмежені, оскільки компанія має обмежений доступ до інформації про цей новий продукт. Тим не менш, системи боротьби з дронами стають все більш популярними серед армій по всьому світу, і не дивно, що такі продукти з’являться на ринку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: