Jeep готує новий позашляховик з нетиповим дизайном і економічним двигуном

Підпишись на нас:

Компанія Jeep готує позашляховик Recon, який може стати однією з найкращих новинок 2024 року. Ця модель створюється на базі платформи STLA Large, розробленої Stellantis. Спочатку передбачалося, що Jeep Recon 2025 року буде повністю електричний. Але нещодавно стало відомо, що позашляховик отримає ще й ДВЗ, який увійде до складу гібридної установки.

Подробиці

Офіційно характеристики американської новинки поки що не розкриваються. Але, згідно з інформацією, що надходить, її електрична версія зможе видавати близько 600 к.с. Запас ходу у цій модифікації досягне щонайменше 600 кілометрів. У Recon будуть знімні бічні двері. Також автомобіль буде виділятися відмінними позашляховими здібностями. Американську модель планують імпортувати в Європу, але випускати її будуть у США.

Jeep готує новий позашляховик, якого у компанії раніше не було - новий Recon буде потужним

Разом з тим, Jeep поки що більше орієнтований на електрифікацію свого модельного ряду. Компанія має намір до 2030 року замінити в Європі всі машини з ДВЗ на електрокари. Тож, імовірно, ДВЗ, який увійде до складу гібрида Recon, лише живитиме акумулятори.

Jeep готує новий позашляховик, якого у компанії раніше не було - новий Recon буде потужним

Разом з тим, очільник Jeep заявляє, що компанія швидко реагує на зміни на світовому ринку. Саме тому, до слова, з’явилася гібридна модифікація Recon. Тобто до виходу позашляховика на ринок не виключені додаткові зміни у складі технічної частини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: