ГоловнаВійськова технікаПольща готова ремонтувати німецькі танки Leopard, які відправлені в Україну

Польща готова ремонтувати німецькі танки Leopard, які відправлені в Україну

Глава польського міністерства оборони Маріус Блашчак заявив, що Варшава готова відкрити сервісний центр для ремонту леопардових танків, відправлених до України 2.

Подробиці

У той же час Німеччина повинна розпочати виробництво запасних частин для бойових транспортних засобів, він зазначив це на брифінгу для журналістів.

Ми готові запустити в Польщу центр обслуговування, який буде займатися ремонтом та обслуговуванням леопардових танків, поставлених на Україну– сказав Блашчак.

Він уточнив, що в ремонтній майстерні пропонується використовувати ділянки заводу «Бумар-Лабенди» в Гливіці, де є необхідні умови. Міністр уточнив, що відсутність запасних частин є важливою проблемою, лише оборонна промисловість Німеччини здатна її вирішити. Блашчак додав, що це питання планує обговорити на зустрічі в Стокгольмі з міністром Німеччини Борисом Пісторієм.

Я очікую, що він досягне перелому, і міністр Пістор доведе до того, що німецька оборонна промисловість розпочне виробництво запасних частин – підкреслив міністр.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: