Фахівець розповів, що робити, якщо водій залив у бак авто неякісне пальне

Підпишись на нас:

Якщо залити в машину невідповідне паливо, ефект від цього починає відчуватися практично відразу. Основні симптоми потрапляння на неякісне пальне, а також, як чинити в таких ситуаціях, щоб заподіяти найменшу шкоду двигуну і паливній системі.

Подробиці

Так, при заправці неякісним паливом починаються звуки детонації. Це може бути як через помилку самого водія, так і під час підміни. Відчути використання поганого палива можна також при втраті тяги. Причому з’являється вона раптово, машина просто перестає видавати звичну динаміку. Часто виникають проблеми із запуском двигуна, крім того, він може мимовільно відключатися.

При використанні поганого палива свічки запалювання передчасно виходять з ладу. Ще одна ознака – нагар біля них червонуватого відтінку. Багато хто відчуває під час розгону, немов автомобіль захлинається. Це означає відмову екологічної системи транспортного засобу через поганий бензин.

Якщо з’явився хоча б один із симптомів, експерт рекомендує негайно заглушити двигун і викликати евакуатор, щоб захистити машину від більш серйозних пошкоджень. Після цього заїхати в сервісний центр, де складуть офіційний висновок про причини несправності системи. При цьому точно вказати, що проблема полягала в неякісному паливі, може тільки дослідження в лабораторії.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: