Німецька армія отримує першу БМП Boxer з 30-мм автоматичною гарматою та протитанковою керованою ракетною системою MELLS

Підпишись на нас:

Як повідомляє видання ES&T, Бундесвер отримав свій перший автомобіль Boxer sWaTrgInf Heavy Weapons Carrier 8×8 від Rheinmetall Landsysteme лише через три тижні після підписання контракту. Це знаменує собою початок ретельної інтегрованої верифікаційної фази випробувань, яка запланована на найближчі місяці для оцінки продуктивності автомобіля відповідно до стандартів Бундесверу щодо управління продуктами клієнтів (CPM).

Подробиці

Етап випробувань передбачає всебічну оцінку продуктивності транспортного засобу, робочих параметрів і функціональних обмежень.

Генерал-лейтенант Альфонс Майс, армійський інспектор, підкреслив sWaTrgInf як важливий розвиток для німецької армії, оскільки ця нова машина, озброєна 30-мм автоматичною гарматою та протитанковою керованою ракетною системою MELLS, призначена замінити стару Wiesel 1, бортову гусеничну броньовану машину, оснащену 20-мм автоматичною гарматою або протитанковою керованою ракетою. Wiesel 1, розроблений компанією Rheinmetall для німецької армії, служив як легка броньована бойова машина з кінця 1980-х років, спочатку призначена для авіаційної підтримки в повітряно-десантних операціях. З часом він зазнав різних адаптацій для виконання різних бойових завдань, включаючи конфігурації, озброєні 20-мм автоматичною гарматою та протитанковою ракетною системою TOW.

Закупівля цих транспортних засобів підтримується контрактом, підписаним між Німеччиною та Австралією, де Міністерство оборони Австралії є головним підрядником, а Rheinmetall Defense Australia (RDA) — субпідрядником. Цей контракт, оцінений у 2,7 мільярда євро, включає закупівлю 123 транспортних засобів Boxer Heavy Weapon Carrier, що робить Австралію найбільшим військовим експортером до Німеччини на сьогодні. В Австралії компанія Rheinmetall стала провідним постачальником військової техніки з історією успішних поставок австралійським силам оборони, включно з автомобілями Boxer і підтримкою автопарку HX.

Введення проміжних сил у стратегію Бундесверу спрямоване на подолання розриву між легкими десантними військами та важкими бронетанковими підрозділами, пропонуючи комбінацію швидкості та значної вогневої потужності для швидкого реагування на загрози, зберігаючи стійкість на полі бою. Таким чином, новий важкий транспортний засіб sWaTrgInf втілює цю нову доктрину, забезпечуючи платформу, яка врівноважує мобільність із потужною зброєю. Очікується, що першу партію з 19 машин буде поставлено до кінця 2025 року, а виробництво буде збільшено до 25 машин на рік, починаючи з 2026 року на підприємствах Rheinmetall Defense Australia (RDA), кульмінацією стане поставка останньої машини в січні. 2030 рік.

sWaTrgInf, або Schwerer Waffenträger Infanterie, є унікальним доповненням до сімейства автомобілів Boxer Бундесверу, закупленим за межами європейського OCCAR та спільного підприємства Boxer ARTEC через його зв’язок з австралійською програмою Boxer CRV. Базований на бойовій розвідувальній машині Boxer (CRV), спільно розробленій Rheinmetall і австралійськими збройними силами, важкий транспортер sWaTrgInf озброєний автоматичною гарматою ПРО Rheinmetall MK30-2, яка також використовується німецькою бойовою машиною піхоти Puma. Ця гармата, відома своєю високою скорострільністю та передовою технологією боєприпасів, забезпечує надійність і універсальність проти різноманітних загроз на відстані до 3000 метрів.

Доповнюючи гармату та 7,62-мм баштовий кулемет, протитанковий керований ракетний комплекс MELLS поставляється компанією Rheinmetall у співпраці з Eurospike, спільним підприємством, до складу якого входять Diehl Defence та Rafael. MELLS може вражати броньовані цілі на відстані до 4000 метрів. Руховий модуль Boxer був спеціально адаптований для підвищення його вантажопідйомності до 38,5 тонни шляхом посилення осей і коліс, здатних витримувати більшу вантажопідйомність, а двигун залишився тим самим, дизельний двигун MTU 8V199 TE20, який видає 720 к.с. і 2699 Нм крутного моменту.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: