ЗСУ отримає додаткові німецькі радари TRML-4D: радіус дії до 250 кілометрів і ідентифікація різних повітряних загроз

Підпишись на нас:

Німецький виробник датчиків Hensoldt уклав контракт на поставку шести додаткових радарів TRML-4D в Україну в рамках комплексного пакету замовлення на суму понад 100 мільйонів євро.

Подробиці

Як зазначає компанія, поставка цих шість високоефективних радарів запланована наприкінці цього року, доповнить існуючу мережу протиповітряної оборони України, довівши загальну кількість замовлених радарів TRML-4D до понад 50 одиниць, які обслуговують різних клієнтів у всьому світі.

Генеральний директор HENSOLDT Олівер Дьорре наголосив на нагальності постачання цих радарів в Україну, підкресливши їхню критичну роль у захисті повітряного простору країни та громадян. Швидка доступність цих систем узгоджується з гострою потребою у посиленні оборонних можливостей у регіоні.

Раніше, у 2022 році, HENSOLDT поставила чотири радари TRML-4D для інтеграції в українські системи наземного базування середньої дальності (SLM) IRIS-T Diehl Defence. Згодом у червні 2023 року для автономних операцій протиповітряної оборони було надано ще чотири радари.

На відміну від попередніх поставок, шість нових радарів не призначені для інтеграції з системою IRIS-T SLM, що вказує на їх універсальність для різноманітних оборонних застосувань. Замовлення включає такі важливі компоненти, як запасні частини, навчання та послуги з підтримки, що забезпечує експлуатаційну готовність і стабільну роботу.

Радар TRML-4D, що використовує технологію AESA, пропонує можливості швидкого виявлення та відстеження, охоплюючи радіус до 250 кілометрів і ідентифікуючи різні повітряні загрози, включаючи крилаті ракети, дрони та літаки. Великий досвід HENSOLDT у радіолокаційних системах протиповітряної оборони робить її ключовим гравцем у розвитку оборонних технологій.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: