Бундесвер віддає Україні 20-мм танкетку Wiesel

Підпишись на нас:

До лав Збройних Сил України має надійти гусенична броньована танкетка Wiesel 1. Техніку направить Бундесвер, а на заміну вилученому озброєнню отримає піхотну машину Boxer Heavy Weapons Carrier 8×8 (sWaTrgInf).

Машина надійде на базу через декілька місяців. Замовлення прийняла
компанія Rheinmetall Landsysteme. Спершу техніка буде випробувана на полігоні, а потім направлена у відповідні інстанції. Там машина пройде ряд тестів, котрі будуть визначати якість та готовність техніки до серійного виробництва. Машина Boxer має замінити флот Wiesel, який, ймовірно, готується до передачі Україні.

Бундесвер віддає Україні 20-мм танкетку Wiesel

Зараз Бундесвер планує замінити
246 групових транспортних засобів, 65 командних автомобілів, 72 важких захищених медичних автомобіля та 12 автомобілів автошколи. Додатково було складено замовлення на 20 Boxer для об’єднаних груп вогневої підтримки та 19 Boxer Skyrangers.

SWaTrgInf базується на бойовій розвідувальній машині Boxer (CRV). Озброєння складається з кулеметної гармати MK30-2 калібру 30 мм, відомої з БМП “Пума”, і баштової машини. Гармата калібру 7,62 мм тип Х 51. Крім того, система матиме вбудовану пускову установку для протитанкових керованих ракет типу MELLS (multi-role light guided missile system).

Про постачання нової зброї стало відомо 10 квітня, після укладання договору на виробнцивто перших 123 важких транспортних засобів. Перші 19 одиниць техніки з’являться до кінця 2025 року. Ці транспортні засоби виробляються на Rheinmetall Landsysteme в Унтерлюсі.

Гармата Wiesel 1, яку замінить Boxer, вже є на озброєнні ЗСУ та різних Сил оборони. Це бойова малолітражка з 20-мм гарматою Rheinmetall AG на турелі, що має потужність 86 к.с. та екіпаж на 2-3 особи. Мета танкетки – підтримка легкої піхоти чи розвідки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: