Китайська компанія демонструє систему лазерного захисту від безпілотників: пробиває п’ять 2-міліметрових сталевих пластин на відстані 800 метрів

Підпишись на нас:

На виставці DSA 2024 китайська компанія Poly Technologies продемонструвала систему лазерного захисту Silent Hunter, встановлену на вантажівку 6×6. Ця система є вдосконаленою версією 30-кіловатної системи низьковисотного лазерного захисту (LASS) і доступна як у стаціонарній, так і в мобільній версіях.

Подробиці

Silent Hunter працює за допомогою волоконно-оптичного лазера з електричним живленням. На DSA 2024 було показано три діапазони потужності з дальністю виявлення/захоплення цілі до 4 км:

  • від 200 до 2000 метрів при потужності 10 кВт;
  • від 200 до 3000 метрів при потужності 20 кВт;
  • від 200 до 4000 метрів при потужності 30 кВт.

В основному розроблений для пошуку, відстеження та знищення низьколітаючих безпілотників, швидкість яких не перевищує 60 м/с на відстані 200 метрів, він достатньо потужний, щоб «знищити» або пробити п’ять 2-міліметрових сталевих пластин на відстані 800 метрів або одну 5-міліметрову сталеву пластину на 1000 метрів. Його значні розміри роблять його використання на підйомній платформі непрактичним.

Китайська лазерна система захисту Silent Hunter Poly Technologies

Представник Poly заявив, що «Тихий мисливець» використовувався для забезпечення безпеки саміту G-20 у Ханчжоу, Китай, у вересні 2016 року, хоча цю лазерну зброю вперше було представлено на IDEX 2017. Вона також була показана на Міжнародній виставці систем озброєння та військової техніки (KADEX) в Казахстані в 2018 році.

Зовсім недавно, на Всесвітній оборонній виставці в Ер-Ріяді 5 лютого 2024 року, Poly Technologies оголосила про першу успішну нейтралізацію ударного безпілотника хуситів саудівськими військовими. Примітно, що Саудівська Аравія є єдиною країною, крім Китаю, яка розгорнула таке обладнання. На сьогоднішній день було розгорнуто вісім із цих систем, які працюють у взаємодії з радарами 3D TWA, встановленими на вантажівках, оптимізованими для виявлення низьколітаючих дронів. Крім того, «Тихий мисливець» також використовувався для забезпечення безпеки самого Всесвітнього оборонного шоу 2024 разом із ракетними батареями «Петріот».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: