Російські військові отримали нову партію БМП-3 з системами маскування «Накидка» і додатковим захистом

Підпишись на нас:

Російський «Курганмашзавод», який входить до оборонного концерну «Ростех», поставив Міноборони Росії нову партію бойових машин. Йдеться про бойові машини піхоти БМП-3, оснащені комплектами додаткового захисту, включно з системами маскування «Накидка», а також БМД-4М.

Подробиці

Поставка цих бойових машин у війська відбулася з випередженням графіка, повідомляє прес-служба Ростеха.

Повідомляється, що фахівці підприємства проаналізували досвід ведення бойових дій в Україні та вдосконалили машини БМП-3. Нова партія БМП-3 отримала стандартні комплекти додаткового захисту, комплекти захисту верхньої півсфери та комплекти зниження видимості – чохли «Накидка».

Перший забезпечує захист автомобіля від нападів під будь-яким кутом. Другий захищає від атак у верхній півкулі, наприклад від реактивних гранатометів, скинутих з безпілотників. Третій елемент захисту – чохли «Накидка» – зменшує помітність БМП. Вони виготовлені з синтетичного теплоізоляційного і радіопоглинаючого матеріалу. Завдяки цьому противнику складніше виявити техніку спецзасобами, наприклад тепловізорами.

Окрім нових бойових машин, у квітні Курганмашзавод достроково виготовив додаткові комплекти захисту для машин БМП-2 – протикумулятивні решітки та броньові екрани.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: