Експерт розповів, коли заміна оливи кожні 10 тисяч км скорочує ресурс мотора

Підпишись на нас:

Виробники автомобілів рекомендують водіям міняти моторне мастило в строго встановлені терміни. При цьому кожен з них вказує свої. Найчастіше інтервал для заміни вказується в межах 10-15 тисяч кілометрів, при цьому показник для кожної країни встановлюється індивідуально з урахуванням кліматичних особливостей. Автомеханік розповів, коли насправді потрібно робити заміну.

Подробиці

Так, у Україні умови експлуатації вважаються складнішими, ніж у безлічі інших країн. І загалом проводити заміну технічних рідин рекомендується раніше. Експерти також зазначають, що важливо контролювати кількість мотогодин для визначення відповідного періоду для заміни, оскільки пробіг не дає інформації про реальний знос двигуна. Лічильники для обліку на деякі автомобілі встановлюються виробником, крім того, власники авто можуть самостійно придбати їх.

Сучасні турбовані двигуни малого об’єму піддаються постійній напрузі, внаслідок чого мастило постійно нагрівається, утворюючи нагар. Згодом він призводить до забруднення мотора, деталі ДВЗ швидше зношуються і всередині циліндрів з’являються невеликі пошкодження стінок.

При використанні автомобіля частіше в місті, ніж на трасах, експерт рекомендує проводити заміну мастила кожні 7500 кілометрів, щоб зменшити наслідки складних умов експлуатації.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: