Власник СТО назвав симптоми «забитого» салонного фільтра

Підпишись на нас:

Салонні фільтри в сучасних автомобілях зазнали значних змін. Так, виробники вдосконалюють цю деталь для захисту салону від піску, пилу, неприємних запахів. Деякі навіть мають антибактеріальний ефект і захищають від вірусів. Власник СТО розповів про чотири основні ознаки, які ясно вказують, що фільтр пора міняти на новий.

Подробиці

Так, насамперед це поява неприємного запаху. Якщо нехтувати необхідністю заміни тривалий час, у ньому почнуть розмножуватися бактерії та грибки. У результаті неприємний аромат стане не єдиною проблемою, водій і пасажири можуть просто захворіти.

Поява пилу і бруду під час увімкнення вентилятора також сигналізує про необхідність провести процедуру заміни. Зазвичай у цьому разі потік повітря, що надходить у салон, стає слабким, навіть млявим. Найбільш очевидна ознака – шуми, які починає видавати вентилятор пічки. Найпростіший спосіб визначити його вихід з ладу – запотівання скла.

Загалом, заміну деталі потрібно проводити кожні 15-20 тисяч кілометрів пробігу. Такі значення терміну служби вказують виробники більшості машин. Однак в автомобілях, які найчастіше використовуються для міських поїздок, фільтр швидше забивається. У цьому випадку варто проводити заміну деталі за ознаками зносу, що з’являються.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: