Цей тайванський виробник поставляє позашляховики в Україну: представлений перший баггі для спецназу

Підпишись на нас:

Останнє творіння дизайнерського бюро Chaiseri привернуло увагу журналістів. На виставці DSA 2024, що проходила в Малайзії з 6 по 9 травня 2024 року, тайська компанія Chimeira представила невеликий баггі, призначений для використання силами спеціального призначення або легкими підрозділами під назвою Wildcat.

Подробиці

Chaiseri — тайська компанія, що спеціалізується на обороні та безпеці, відома виробництвом військової техніки та своїм досвідом у модернізації бронетехніки. Заснована в 1986 році, Chaiseri набула значного досвіду у виробництві систем наземного захисту, включаючи легкі броньовані машини, комплекти броні та мобільні рішення для бойових умов.

Одним із найвідоміших продуктів Chaiseri є “First Win”, броньований автомобіль 4×4, який використовується кількома країнами для розвідки, патрулювання та як автомобіль швидкої допомоги на полі бою. Цю машину цінують за високу мобільність, надійний балістичний захист і можливість адаптації до різних бойових завдань. Chaiseri також розширила свій вплив, утворивши стратегічні альянси з іншими оборонними компаніями по всьому світу, таким чином співпрацюючи в розробці передових технологій і розширюючи свій ступінь охоплення на міжнародному ринку оборони. Крім того, що компанія є постачальником Королівської армії Таїланду, вона експортує свої творіння до 37 країн, включаючи кілька арабських держав, Аргентину, Бангладеш, Чилі, Данію, Малайзію, Норвегію, Пакистан, Філіппіни, Швецію, Росію, Сінгапур і Україну.

Chaiseri Wildcat — це легкий броньований всюдихід, розроблений тайською компанією Chaiseri Metal & Rubber Co., Ltd. Це новіша розробка порівняно з відомою серією автомобілів First Win, яка розроблена для забезпечення виняткових можливостей на бездоріжжі, забезпечуючи при цьому хороший захист для військ. Wildcat призначений для роботи в різних середовищах, включаючи нерівну та пересічену місцевість, для виконання широкого спектру завдань від патрулювання до медичної евакуації. Він має потужний двигун і автоматичну систему трансмісії, що дозволяє йому розвивати високі швидкості, зберігаючи хорошу маневреність. При максимальній вазі 3750 кг він може проїхати приблизно 500 км з максимальною швидкістю 110 км/год по дорогах.

Його можливості вражають, він може:

  • підніматися на схил 60%;
  • справлятися з бічним схилом 30%;
  • долати траншеї шириною 50 см;
  • долати перешкоди висотою 40 см.

Крім того, Chaiseri Wildcat розрахований на перевезення 4 членів екіпажу та 1000 кг корисного вантажу. Хоча його трубчаста структура вказує на можливість додавання колективного озброєння, схоже, що цей варіант не обговорювався виробником під час презентації

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: