Skoda знову оновлює кросовер Karoq: додано більше опцій, але ціна стала дуже високою

Підпишись на нас:

Кросовер Skoda Karoq 2024 року стикається з дуже високою конкуренцією. Частково з цієї причини чеська компанія постійно оновлює його. Так, кілька місяців тому на ринок надійшов Karoq із турбодизельним двигуном. Тепер чеська компанія переглянула список комплектацій, додавши до них нову Sportline Plus. Але кросовер у цьому виконанні став дуже дорогим.

Подробиці

За чеську новинку запросили в Європі 49 400 євро. Тобто тепер кросовер став коштувати стільки ж, скільки й автомобілі преміального класу. При цьому в зазначену суму включено тільки один турбований двигун об’ємом 2 літри, максимальна потужність якого досягає 190 к.с., крутний момент -320 Н*м. Поєднується цей агрегат з 7-швидкісною роботизованою КПП і повним приводом, що підключається.

Skoda знову оновлює кросовер Karoq: додано більше опцій, але ціна стала дуже високою

Нова комплектація приносить із собою більш якісне оснащення і поліпшений комплекс безпеки. Кросовер у даному виконанні пропонує системи розпізнавання дорожніх знаків і контролю смуги руху, повністю світлодіодну світлотехніку по колу, зовнішні дзеркала з автоматичним затемненням, додаткову колінну подушку безпеки та інше. Візуально новинка відрізняється за рахунок 19-дюймових колісних дисків. Стандартно Karoq оснащується віртуальною панеллю приладів і великим екраном із сенсорним управлінням.

Skoda знову оновлює кросовер Karoq: додано більше опцій, але ціна стала дуже високою

Зовні чеська модель не змінилася. Їй лише додали кілька елементів, які підкреслюють спортивний стиль.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: