ГоловнаПорадиЯк прибрати подряпину на пластиковій поверхні в автомобілі

Як прибрати подряпину на пластиковій поверхні в автомобілі

У салоні транспортного засобу є чимало елементів із пластику. Пластиковим може бути покриття під лобовим склом, також різні інші поверхні. Згодом на матеріалі з’являються подряпини та потертості. Через це салон автомобіля перестає виглядати доглянутим. Багато водіїв впевнені, що усунути подібні пошкодження неможливо. Однак на ділі подряпини на пластиковій поверхні «маскуються» з неймовірною легкістю. Знадобиться такий простий пристрій, як запальничка.

Суть лайфхака

Потрібно підігріти пошкоджену ділянку запальничкою. Полум’я сприятиме оплавленню пластикових ворсинок. У результаті подряпина перестане впадати у вічі.

Правила безпеки

І хоч лайфхак здається дуже простим, під час виконання процедури необхідно дотримуватися кількох важливих рекомендацій.

Діяти слід обережно, адже автовласник має справу із джерелом вогню. Потрібно переконатися в тому, що використання увімкненої запальнички не призведе до жодних небезпечних наслідків (так, у салоні не повинно бути парів бензину).

Крім того, бажано використовувати турбозапальничку: її тонким і прямим полум’ям простіше «керувати».

Полум’я не повинно горіти довго, інакше пластиковий матеріал буде пошкоджений ще сильніше. Однієї секунди буде цілком достатньо.

Зрозуміло, не можна торкатися нагрітої поверхні. Це загрожує не тільки псуванням пластику, а й опіками на пальцях.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: