Chery завершила розробку нового бюджетного кросовера Tiggo: він став більшим і отримав інший кузов

Підпишись на нас:

Компанія Chery розширила модельний ряд кросоверів сімейства Tiggo 8. На цей раз виробник готує до виходу на ринок автомобіль з подовженим кузовом. Ця версія буде представлена як Chery Tiggo 8L 2025 року. Китайська модель у новому виконанні відрізняється також за рахунок переробленого екстер’єру. Але в іншому Tiggo 8L схожий на інші кросовери сімейства.

Подробиці

Китайська новинка виділяється за рахунок гладкішого кузова. Але формою він схожий на той, що використовується на інших кросоверах Tiggo 8. Новинка отримала інші радіаторні грати багатокутної форми з тонким металевим кантом і безліччю дрібних планок, які складають її малюнок. З боків від неї винесені широкі вирізи під додаткову оптику та повітрозабірники. Також попереду розміщені тонкі фари.

Chery Tiggo 8L 2025 року

Позаду, як і раніше, розташовується наскрізний ліхтар. Однак і його конфігурацію було трохи перероблено. 2 вихлопні труби обрамлені хромованою обробкою.

Chery Tiggo 8L 2025 року

Довжина китайської моделі становить 4795 мм, ширина – 1930 мм, висота – 1725 мм. Відстань між колісними осями дорівнює 2770 мм. Кросовер буде випущений у 5- та 7-місцевому виконаннях. Під капотом у нього знаходиться стандартний 2-літровий двигун з турбонаддувом. Його максимальна віддача становить 254 к.с., крутний момент — 350 Н*м. Поєднується він із 7-ступінчастим «роботом».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Стрічка новин: