ГоловнаДВЗТОП 15 найпопулярніших позашляховиків та кросоверів в Україні за 2023 рік

ТОП 15 найпопулярніших позашляховиків та кросоверів в Україні за 2023 рік

Українці після річниці російського вторгнення продовжують оновлювати свій автопарк. Згідно дослідження, за 2 місяці 2023 року найбільшою популярністю серед українців користувалися кросовери та позашляховики. Перевагу водії віддавали японським та німецьким моделям.

Кросовери домінують у сегменті нових авто, їх частка серед б/у авто становить 24%. За лютий українці придбали 18,5 тис. кросоверів. Найбільш затребуваними є японські та німецькі кросовери з пробігом. У минулому місяці найчастіше власниками ставали Nissan- придбано 1860 авто, на другому місці Toyota – власниками стало 1544 водія, бронза у Volkswagen та BMW – придбано 1353 1350 автомобілів.

15 виробників чиїх легковиків з пробігом було придбано найбільше у лютому 2023 року

Стало відомо ТОП 15 найпопулярніших позашляховиків та кросоверів в Україні за 2023 рік

Найпопулярніші моделі кросоверів з пробігом в Україні

Стало відомо ТОП 15 найпопулярніших позашляховиків та кросоверів в Україні за 2023 рік

Якщо брати до уваги моделі, то лідерство зберігає BMW X5 у кількості 795 автомобілів, срібло Mitsubishi Outlander – 647 авто, а третє місце посідає Hyundai Tucson у кількості 629 машин.

Підпишіться на нас: Google News | | |

Бровченко Володимир
Бровченко Володимир
Новинний «джедай» з великою недовірою до СТО. Більше люблю розбиратися не в тому, що там за зовнішність у автомобіля, а повністю поринати в його внутрішній світ. Адже там дійсно сховано багато цікавого.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: