ГоловнаВійськова технікаОзнака контрнаступу: ЗСУ отримали нові німецькі мостоукладачі

Ознака контрнаступу: ЗСУ отримали нові німецькі мостоукладачі

За інформацією різних джерел, у розпорядження української армії надійшли нові німецькі мостоукладачі Biber, які прибули від західних партнерів.

Подробиці

Повідомляється, що йдеться про 13 подібних машин, які були передані Києву на додаток до раніше поставленої техніки. Задіяння мостоукладачів може певною мірою свідчити про ймовірність контрнаступу, який готують українські збройні сили у весняно-літній період.

Втім, ФРН вже давно постачає Україні різного роду військову техніку та закликає до цього інші країни світу. На думку депутата від партії ХДС Родеріха Кізеветтера, Німеччина має спустошити свої склади з боєприпасами та поставити необхідну кількість снарядів для ЗСУ. Боєприпаси, що бракують, необхідно закуповувати на світовому ринку, створюючи водночас умови для нарощування їх виробництва у ФРН та інших європейських країнах.

 

Підпишіться на нас: Google News | | |

Пасевич Сергій
Пасевич Сергій
Не уявляю свого життя без автомобільних новинок, які роблять цей складний світ більш цікавим. Інженер-механік за освітою, який жодного дня не працював за цим профілем. Але двигун в моєму серці :)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я

Актуальна стрічка новин: